Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Trading-Turtle

Wybór pomiędzy bestiami

Recommended Posts

Witam, jak powyżej chciałbym wybrać jedną z bestyji tylko że dobrze byłoby jednocześnie poradzić się bardziej doświadczonych osób.

Na celowniku mam:

- IronFx

- Easy Forex

- XM

- FXCM

Wasze odczucia: ?

Realizacja zleceń, TP, SL , wypłaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że minął już ponad miesiąc ale może przyda Ci się... Moje odczucia... Z tej czwórki wybrałbym XM.

- Iron - wiele złych opinii dot. kont MM. Na kontach STP/ECN chyba najdrożsi na rynku - przypadek?

- Easy Forex - ogólnie bardzo drodzy. 3 pips spreadu na EUR/USD? To był standard w 2006 roku jak zaczynałem. Teraz 1,5 pips to standard, a i można oferty znaleźć z łącznymi kosztami poniżej 1 pipsa.

- XM - oferta OK ale też bez rewelacji. Spread na koncie standard 1.8 pips.

- FXCM - po akcji na franku mają niezłe kłopoty. Kto wie jak ostatecznie to się skończy. Plus dla nich, że wcześniej z tej czwórki najkorzystniej realizowali SL i TP.

Z tego co wiem to wszyscy realizują normalnie wyplaty, choć do FXCM miałbym teraz obawy wpłacać.

Zastanawiam się tylko czemu rozważasz głównie brokerów Market Maker podczas, gdy potrafią bardzo niekorzystnie realizować zlecenia SL/TP. Chodzi mi o ogólną politykę, gdzie SL realizowany może być z poślizgiem, a TP zawsze wchodzi po ustalonej cenie. Co prawda, szansa na taką realizację SL jest mniejsza, bo to broker jest stroną transakcji i nie dotyczy go problem braku płynności ale jak na wykresie wystąpi luka to "nie ma to tamto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...