Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Co Wy na to, aby powstał nowy dział ?

Recommended Posts

Interesuję się giełdą już jakiś czas i doszedłem do wniosku, że dużo osób myli istotne aspekty z mniej istotnymi (takie jest moje zdanie). Przykładem jest to, że większość bardziej pracuje nad systemem i strategią inwestycyjną, niż nad samym sobą. Obu tym sprawom należy poświęcić równie sporo czasu.

Najważniejszym (znów powtórzę, że jest to jedynie moje zdanie) aspektem do odniesienia sukcesu jako trader jest zrozumienie psychologii gracza giełdowego (swojej, innego inwestora, jak i tłumu inwestorów rządzących rynkiem).

Opanowanie psychologicznych umiejętności niezbędnych dla odniesienia sukcesu giełdowego to podstawa. Z tego powodu chciałbym stworzyć nowy dział, traktujący o "psychologii giełdowej".

Pragnę jednak przypomnieć, iż nie prowadzę tego forum dla siebie. To co wiem, tym jestem w stanie się podzielić. Jednak nie chodzi tutaj o to, żebym spędzał godziny pisząc różnego rodzaju teksty związane z tematem nie poruszanym na innych forach (znaczącym tak wiele).

Ja to wszystko wiem (fatalnie to brzmi ale ważny jest przekaz) i dla siebie nie muszę tego pisać (mam już wiele notatek związanych z tradingiem, a nawet psychologią rynków).

Proszę Was wszystkich o wypowiedzenie się - Czy interesuje Was ta tematyka i czy chcecie, aby powstał wyżej opisany dział?

Myślałem o umieszczeniu ankiety, ale jednak wypowiedzi znaczą więcej. Dlatego proszę o branie udziału w tym wątku. Brak odzewu będzie oznaczał, że pomysł nie jest warty zachodu.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie interesuje wszystko co jest zwiazane z biznesem.Czytam wszystko co zlapie co nie znaczy ze sie zawsze z tym zgadzam.Temat ktory zaproponowales uwazam za ciekawy i co wazne dyskusyjny.Mysle ze warto go wprowadzic.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy tego typu dział jest ważny. Psychologia jest bardzo istotnym czynnikiem, jeśli nie najistotniejszym.

Nie każdy musi się zgadzać, ale przynajmniej zyskamy nowe pole do konwersacji i sporów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...