Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

italianer

Promocja brokera eXbino - odbierz 100% bonusu

Recommended Posts

Znasz platformę opcji binarnych eXbino?

Chcę podzielić się z Tobą informacją o ich nowej, ciekawej ofercie, dzięki której można zgarnąć bonusowe środki do wykorzystania na inwestycje w forex lub opcje binarne.

Promocja obejmuje wszystkich nowych klientów, którzy klikną w link promocyjny i dokonają depozytu zgodnie z zasadami regulaminu.

Link uprawniający nawet do 100% bonusu:

https://www.exbino.com/app/?lang=PL&p1=01#OpenAccount

- depozyt do 300 euro/dolarów/funtów – bonus 50%

- depozyt powyżej 300 euro/dolarów/funtów – 100% bonusu

U brokera eXbino oferowane są takie instrumenty handlowe jak forex, opcje binarne, opcje boundary czy opcje 60 sec. Poza tym eXbino dostarcza również darmowe sygnały opcji binarnych, dzięki czemu inwestowanie może być bardziej skuteczne.

Promocja jak najbardziej działa – sam skorzystałem i otrzymałem bonus praktycznie od razu – do 300€ dostałem bonus 300€, a więc miałem 600€ na inwestycje w opcje binarne.

Nie ukrywam, że każda osoba, która założy konto klikając w powyższy link, to dla mnie dodatkowy bonus na inwestowanie, dlatego byłbym wdzięczny za rejestrację.

Wszystkie środki uzyskane dzięki inwestycjom z wykorzystaniem bonusu można wypłacić zgodnie z regulaminem.

mqz5yq.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...