Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

exodus24

Exodus24 Journal

Recommended Posts

Otworzyłem identyczną pozycję tylko po ciut lepszym kursie.

Musialem wyjsc i spoznilem sie 10 pipsow choc pozniej jak byla korekta to mozna bylo otworzyc o 30 pipsow lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis wszedlem w EUR/JPY

SELL 130,95

SL 131,25

zlapalo sl.

Na USD/JPY szykuje sie sygnal. Jak sie potwierdzi to oczywiscie wchodze, z tym ze nie zdaze opisac na forum tego momentu.

EUR/USD trzymam oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

the same here :-P (wiem, że to podchodzi pod jeden z punktów regulaminu ale w grupie siła - w końcu TRADER TEAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem S na EUR/GBP, robiac analize na palmptopie. Po powrocie do domu okazalo sie, ze jest ona bledna. Przetrzymalem ta pozycje do dzisiaj do 5 rano i zamknalem na +3.

Z racjii, ze dzis wyjezdzam dla mnie tydzien sie zakonczyl. W podsumowaniu musze przyznac, ze byl udany.

Stosunek pipsow wynosi +233/-30

Pozdrawiam i zycze milego weekendu.

Tabele zamieszcze po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Narazie nic. Zastanawialem sie wczoraj nad S na GBP/USD ale uznalem, ze za duzy sl i zrezygnowalem. Decyzja okazala sie sluszna bo by zamknelo mi na sl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pomimo, ze obiecalem zamiescic tabele po powrocie a to tez bylo jednoznaczne z odswierzaniem watku to sie nie udalo. Spowodowane to bylo troche brakiem czasu a troche lenistwem. Trzeba sie do tego przyznac.

Ponizej zamieszczam tabele z ostatniego miesiaca, a od przyszlego tygodnia postaram sie kontynuowac watek.

zestawienie_03_04_do_31_04_154.gif.c2bf8

detailedstatement_03_04_do_31_04_547.gif

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczamy lenistwo - chwalimy wyniki ;-)

Bardzo ciekawe odbicie (wykres kapitału). Wiedząc jednak jaki system stosujesz, zastanawiam się jak to możliwe, że w ogóle wystąpił owy drawdown.

Najważniejsze jest jednak to, że jesteś z powrotem na plus. Czekamy na kolejne wpisy.

Powodzenia Ex !

P.S. rozumiem, że wzrost kapitału na 12 pozycji nie oznacza wpłaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze wiesz kiedy musimy być przy wykresach każdego dnia! System w końcu nie wymaga 24/5 bycia przy komputerze ;-)

W każdym bądź razie ciesze się, że się dźwignąłeś i w końcu stosujesz się do większości zasad, których się razem uczyliśmy.

No to teraz pozostaje jedynie czekać na kolejne sprawozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz konsekwentnie do przodu :)

(na wykresie nie pokazuje wpłat depozytu, z tego co pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież dobrze wiesz kiedy musimy być przy wykresach każdego dnia! System w końcu nie wymaga 24/5 bycia przy komputerze ;-)

Wiem o tym, ale jak z braku czasu po zajrzeniu na wykres okazuje sie, ze sygnal byl 2 lub 3 swieczki wczesniej to wiadomo ze lipa i nie wejde, chyba ze nie zawiele sie dzialo i cena jest blisko tej w momencie sygnalu. A co do wykresu to jak ma sie male depo to ryzykuje sie wiecej a jak rynek pojdzie w nasza strone to widac znaczny skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Prawdą jest, że nawet najlepiej skonstruowana strategia (jej wyniki) jest podatna na czynnik ludzki. Ważne jest jednak, aby myśleć nad tym jak wyeliminować tego typu problemy (np. brak dostępu do rynku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w chwilach gdy muszę gdzieś na dłużej wyjechać, piszę sobie na kartce poziomy przy których bym wszedł i potem już z komórki śledzę poczynania na rynku.

Cała sztuka polega tylko na tym żeby raz na 3-4h włączyć mt4 mobile i skontrolować sytuację (oczywiście to zależy też od systemu, mój akurat pozwala mi na taki manewr).

Dla niewymagających polecam Toshibe G500 z Play za złotówkę (2 letni abonament po 25zł/msc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w miare mozliwosci tak robie. Mam SPV M3000 ale marzy mi sie SonyEricsson X1. Mam 50 MB w abonamencie w erze i to mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo każdy woli zarobić nawet ten 1 pips niz 1 stracić, jak wychodził z domu miał komfort psychiczny, iż dzisiejszego dnia zadna niespodzianka po powrocie do domu go nie spotka np - 30pips

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo każdy woli zarobić nawet ten 1 pips niz 1 stracić, jak wychodził z domu miał komfort psychiczny, iż dzisiejszego dnia zadna niespodzianka po powrocie do domu go nie spotka np - 30pips

Ale to z kolei powoduje, że zamiast zarabiać więcej mamy tylko +1, jakiś powód musiał istnieć żeby otworzyć pozycję, a zmiana sl przed wyjściem do pracy jest jedynie dobre jak musimy non stop kontrolować pozycję, chociaż tutaj wolałbym zamknąć na takim poziomie na jakim jest aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...