Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 01.09.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trader z europejskiego banku w Szanghaju stwierdził, że rynek czeka na wynik spotkania G20 i nikt nie wie co może ono przynieść. 

Po tym jak juan chiński osłabił się w czwartek rano, inwestorzy oczekują, że będzie on wahał się w wąskim przedziale, ze względu na zebranie G20, kiedy światowi przywódcy grupy dwudziestu krajów zbiorą się w mieście Hangzhou w ten weekend.

Ludowy Bank Chin ustanowił dzienny średni kurs juana w okolicach 6.6784 za dolara przed otwarciem rynku, bardziej stanowczy niż przy poprzedniej poprawce  6.6908. Ludowy Bank Chin steruje kursem juana, codziennie ustalając kurs referencyjny/środkowy, który może wahać się o +/- 2 punkty procentowe. 

nCNY= Chart.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...