Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 28.09.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość dolara wzrosła w stosunku do jena i koszyka walut w środę. Oczy wielu osób są dzisiaj zwrócone na wystąpienie Janet Yellen podczas półrocznego zeznania przed komisją Kongresu. Dużo osób czeka na odpowiedź, kiedy stopy procentowe w Stanach Zjednoczonych zostaną zmienione i czy w ogóle do tego dojdzie. Indeks dolara wzrósł o 0,2% do 95.648. Wartość euro spadła o 0,2% do 1.1190 za dolara. Spadek ten wynikać może z obawy o zdrowie europejskiego systemu finansowego. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w łącznej wartości nowych zamówień złożonych u producentów dotyczących dóbr trwałych, z wyłączeniem pozycji transportowej w Stanach Zjednoczonych wynosiła 1,3%, obecnie prognozuje się spadek do -0,5%. 

euro1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...