Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 30.09.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość funta spadła w czwartek, można więc było handlować w okolicach 1.30 za dolara. Mogło to nastąpić po przewlekłych oczekiwaniach, że Bank Anglii może dodatkowo załagodzić politykę monetarną w nadchodzących miesiącach. Jednakże zastępca gubernatora Minouche Shafik stwierdziła, że obcięcie stóp procentowych w 2016 roku będzie zależało od dostarczonych danych. Funt osłabił się do wartości 1.3005 za dolara. Waluta osiągnęła pięcio-tygodniowe minimum na poziomie 1.2915,  23 września, to najniższy wynik od połowy sierpnia. Euro było nieco silniejsze, na poziomie 86.355 pensów. Niektórzy stratedzy przewidują dalszy spadek funta w stosunku do dolara i euro w najbliższych miesiącach. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Różnica między wartością importowanych i eksportowanych towarów, usług, dochodów i przepływów transferów jednostronnych w poprzednim kwartale w Wielkiej Brytanii wynosiła -32.6B, obecnie prognozuje się zmianę do -30.5B.
  • Poziom indeksu dyfuzji w oparciu o badania menedżerów zakupów w przemyśle wytwórczym w Chinach wynosił 50, prognozowano wzrost do 50.1, aktualne dane potwierdziły tą prognozę.

gbp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...