Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 06.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcje azjatyckie umocniły się w czwartek ze względu na  korzystne dane ekonomiczne ze Stanów Zjednoczonych. Inwestorzy znów nastawili się optymistycznie co do podniesienia stóp procentowych w USA w grudniu. Dolar wzrósł do jednomiesięcznego maksimum w stosunku do jena. Indeks MSCI's wzrósł o 0,4%, podczas gdy N225zyskał 0,5%. W piątek zostanie opublikowany raport o zatrudnieniu w Stanach Zjednoczonych, jeżeli będzie wystarczająco silny, może to zwiększyć oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych. Ankietowani ekonomiści, średnio prognozowali, że zatrudnienie w sektorach poza rolniczych wzrośnie do 175 tysięcy.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Liczba osób, które w ciągu zeszłego tygodnia wypełniły ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych wynosiła 254 tysięcy, obecnie prognozuje się wzrost do 255 tysięcy. 
  • Różnica między wartością importowanych i eksportowanych towarów i usług w ciągu miesiąca objętego sprawozdaniem w Australii wynosiła -2,12B, prognozowano zmianę do -2.32B, jednakże aktualny odczyt wykazał -2.01B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...