Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 7.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

W piątek rubel rosyjski osłabił się wobec dolara, ale zyskał w stosunku do euro. Po godzinie siódmej rubel był 0,3% słabszy w stosunku do dolara, za którego trzeba było zapłacić 62,34. Waluta zyskała jednakże 0,1% wobec euro, które wyceniono na 69.22. Na rynkach globalnych wartość euro spadła w stosunku do dolara. Ceny ropy Brent, wzrosły o 0,5 procent do poziomu około 52,8 $ za baryłkę. Powodem, dla którego rubel rosyjski wzrósł w okolicach 0,8% w stosunku do dolara w tym tygodniu jest fakt, że ceny ropy Brent osiągnęły wielomiesięczne maksimum. Indeks RTS wzrósł o 0,3 procent do 1,006 punktów, a MCX o 0,4%  do 1.992 punktów.

Dzisiejsze ważne dane makro:

Prognozuje się wzrost łącznej wartości skorygowanych o inflację produktów wytwarzanych przez producentów w Wielkiej Brytanii z -0,9% do 0,4%.
Zmiana liczby osób zatrudnionych w poprzednim miesiącu w Kanadzie wynosiła 26.2 tysiące, obecnie prognozuje się zmianę do 8.5 tysięcy.
Procent całkowitej siły roboczej, która jest bezrobotna i aktywnie poszukuje zatrudnienia w Stanach Zjednoczonych w poprzednim miesiącu wynosił 4,9%, nie przewiduje się zmian.

USD/RUB:

rubel.png

Ropa Brent:

ropa.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...