Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 13.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo, że w środę dolar australijski wzrósł o 0,3%, aktualnie spadł do trzy i pół tygodniowego minimum na poziomie 0,7518$. Nastąpiło to po publikacji chińskich danych na temat eksportu, które okazały się mało korzystne. Dane podają, że eksport w Chinach spadł o 10%, a Australia jest jednym z większych partnerów handlowych tego kraju. Inwestorzy i handlowcy oczekują jednak, że wartość dolara australijskiego będzie wspierana przez popyt na surowce w kraju. Waluta spadła w stosunku do jena, a także euro z obawy o kondycję drugiej co do wielkości gospodarki świata. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Różnica między wartością towarów importowanych i eksportowanych w poprzednim miesiącu w Chinach wynosiła 346B, prognozowano zmianę do 365B, jednakże najnowszy odczyt pokazał spadek do 278B.
  • Liczba osób, które w ciągu zeszłego tygodnia wypełniły ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych wynosiła 249 tysięcy, obecnie prognozuje się wzrost do 252 tysięcy. 

wykres aud.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...