Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 17.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość dolara wzrosła do siedmiomiesięcznego maksimum wobec koszyka walut w poniedziałek.`Dolar zyskał poparcie w piątek, ponieważ pojawiły się dane odnośnie sprzedaży detalicznej w USA i okazały się satysfakcjonujące. Wiele inwestorów twierdzi, że gospodarka Stanów Zjednoczonych w końcu odzyskała dynamikę. Pozytywne oczekiwania odnośnie tego, że Rezerwa Federalna podniesie stopy procentowe do końca grudnia jeszcze bardziej się umocniły, po optymistycznych danych z USA. Indeks dolara wzrósł o 0,1 procent, do 98.095 .DXY po dotknięciu 98.158. Jego wartość jest najwyższa od 10 marca. Euro pozostało na niezmienionym poziomie i należy za nie zapłacić 1,0970 $. Jego wartość plasuje się w pobliżu prawie trzymiesięcznego minimum na poziomie 1,0964 $.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Nowej Zelandii wynosiła 0,4%, obecnie prognozowana jest zmiana do 0,0%. 
  • Odbywają się Europejskie Dni Kultury EBC we Frankfurcie w Niemczech.
     

dxy2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...