Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 24.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rand RPA umocnił się w stosunku do dolara, na początku handlu w poniedziałek. Jednakże analitycy twierdzą, że podwyższone ryzyko polityczne może rzutować na walutę. Starszy członek Kongresy Afrykańskiego wezwał czołowych przywódców do zrezygnowania z pełnionej roli. Rano rand osiągnął wartość 13.9350 za dolara, czyli 0,36% mocniejsze od swojego nowojorskiego zamknięcia w piątek. Ministra Finansów Pravina Gordhana oskarża się o nadużycie władzy, aby wyrównać porachunki między partiami politycznymi. Rynek skupia się również na środowym oświadczeniu w sprawie budżetu średnioterminowego, które ma być wydane właśnie przez Parvina Gordhana. Obecnie wartość waluty południowo-afrykańskiej się obniża i wynosi już 13.8537.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Na Uniwersytecie w Bazylei, w Szwajcarii odbywa się przemówienie o polityce pieniężnej z ujemnymi stopami procentowymi. 

wykres-rand.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...