Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 27.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korona szwedzka spadła w kierunku sześcio i pół rocznego minimum wobec euro w czwartek. Centralny bank w kraju pozostawił politykę monetarną bez zmian, jednakże zapowiedział, że szansa na dalsze cięcia stóp procentowych wzrosła. Riksbank utrzymywał stopę referencyjną na -0,50% oraz pozostawił podaż pieniądza na niezmienionym poziomie 245 miliardów koron szwedzkich na rok 2016. Zapowiedział jednak, że był przygotowany na to aby zwiększyć ekspansywność polityki jeżeli tendencja wzrostowa inflacji byłaby zagrożona. Szwedzka waluta początkowo wzrosła po tym ogłoszeniu, a inwestorzy zareagowali na wiadomość, że stopy procentowe pozostaną niezmienione. Korona szwedzka spadła jednakże w późniejszym czasie do 9.7460 za euro.  

Dzisiejsze ważne dane makro: 

  • Zmiana wartości inflacji skorygowana o wszystkie towary i usługi wytworzone przez gospodarkę w Wielkiej Brytanii wynosiła -,7%, prognozowano spadek do 0,3%, ale najnowszy wynik pokazał 0,5%. 
  • Liczba osób, które w ciągu zeszłego tygodnia wypełniły ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych wynosiła 260 tysięcy, obecnie prognozuje się wzrost do 261 tysięcy. 
     

wykres korona.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...