Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 17.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość rubla rosyjskiego była niższa w czwartek, kiedy ceny ropy spadły. Rano rubel był 0,5% niższy wobec dolara, za którego trzeba było zapłacić 65,03. Waluta straciła również wobec euro 0,7% do 69,63. Ropa Brent, czyli światowy punkt odniesienia dla głównego eksportu Rosji spadła o 0,7% do 46,3$ za baryłkę. Stało się to po tym kiedy raport inwentaryzacyjny wskazał większy niż oczekiwano stan amerykańskich zapasów ropy naftowej. Indeks akcji IRTS spadł 0,5% do 984 punktów, podczas gdy MCX wzrósł 0,2% do 2,033 punktów.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana liczby osób zatrudnionych w poprzednim miesiącu w Australii wynosiła -29K, prognozowano wzrost do 20,3K, ale aktualny wynik wskazał 9,8K.
  • Zmiana w łącznej wartości sprzedaży z uwzględnieniem inflacji na poziomie detalicznym w Wielkiej Brytanii wynosiła 0,1%, przewidywano wzrost do 0,5%, jednak najnowszy wynik ukazał 1,9%.
     

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...