Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 18.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiński juan spadł poniżej 8-letniego minimum w stosunku do dolara w piątek. Wiele azjatyckich walut zmieniło swoją wartość po tym jak Janet Yellen przewodnicząca Rezerwy Federalnej podniosła oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych w krótkim terminie. Zwycięstwo Donalda Trumpa wzbudziło rozległy wzrost dolara. W czwartek Janet Yellen stwierdziła, że stopy procentowe mogą zostać podniesione względnie szybko, jeżeli dane ekonomiczne będą wskazywały na poprawę rynku pracy i rosnącej inflacji. Ludowy Bank Chin ustanowił średni kurs juana w okolicach 6.8796 za dolara przed otwarciem rynku, bardziej stanowczy niż przy poprzedniej poprawce  6.8692. Ludowy Bank Chin steruje kursem juana, codziennie ustalając kurs referencyjny/środkowy, który może wahać się o +/- 2 punkty procentowe. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Prezydent Włoch Mario Draghi przemawia na 26 Europejskim Kongresie Bankowym we Frankfurcie.
  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów, z wyjątkiem 8 najbardziej zmiennych elementów w Kanadzie wynosiła 0,2%, ale prognozuje się wzrost do 0,3%.

yuan.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...