Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 23.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Australijski i Nowo Zelandzki dolar wzrósł w środę. Waluta australijska osiągnęła wartość 0.7428$, zaczynając od 0.7400$ na początku handlu. Dolar australijski jest nadal niższy o  trzy centy, odkąd Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych i wywołał skok w zakładach o inflację oraz rentowności skarbowe. Jeden ze starszych strategów walutowych stwierdził, że wzrost cen żelaza i węgla futures, który przeskoczył ponad 8% wspierają walutę. Złagodziło to nieco spadek w obszarze budownictwa mieszkaniowego, które zmalało w kraju 4,9% w trzecim kwartale.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w łącznej wartości nowych zamówień złożonych u producentów dóbr trwałych, z wyłączeniem pozycji transportowej w Stanach Zjednoczonych wynosiła 0,1%, ale zanotowano wzrost do 0,2%. 
  • Zmiana liczby baryłek ropy naftowej, która trzymana była w ekwipunku firm handlowych w minionym tygodniu w Stanach Zjednoczonych wynosiła 5.3M, ale obecny wynik wskazał 0,3M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...