Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 29.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doniesienia na temat tego, że Prezydent Jacob Zuma przetrwał próbę usunięcia go przez starszych członków ANC spowodowały spadek wartości randa RPA o prawie 2% we wtorek, po tym jak waluta zaczęła się umacniać przez prawie dwa tygodnie. Rano wartość randa była na poziomie 13.8425 za dolara, 0,9% słabsza niż przy jego nocnym zamknięciu. Dane banku centralnego ukazały, że popyt na kredyty w październiku był mniejszy. Obligacje skarbowe wzrosły 5,5 punktów bazowych do 8,95%. Indeks JTOPI wzrósł 0,2% do 43,700 punktów. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana wartości wszystkich towarów i usług wytworzonych przez gospodarkę w ujęciu rocznym, w USA wynosiła 2,9%, ale obecnie prognozuje się 3,0%.
  • Gubernator Nowo Zelandzkiego Banku Rezerw wypowiada się w Wellington na temat raportu odnośnie stabilności systemu finansowego. 

rand.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...