Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 02.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wartość dolara zbliżyła się do minimalnego poziomu od 4 tygodni. Inwestorzy czekają na dane odnośnie liczby miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych oraz  na referendum konstytucyjne we Włoszech. Banki przewidują, że dolar będzie się umacniał, a jeden ze strategów stwierdził, że Stany Zjednoczone są w okresie konsolidacji. Indeks dolara DXY obniżył się  0,2% do 100.86. Oznacza to, że indeks ten spadł o 0,6% w ciągu tygodnia. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Poziom indeksu opartego na dyfuzji badanych menedżerów zakupów w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii wynosił 52.6, prognozowano wzrost do 52.3, ale aktualny wynik wskazał 52.8.
  • Zmiana liczby osób zatrudnionych w poprzednim miesiącu w Kanadzie wynosiła 43.9 tysięcy, natomiast prognozuje się spadek do – 15.5 tysiąca.

dxy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...