Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 5.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość euro spadła w poniedziałek, po tym jak premier Włoch  Matteo Renzi przyznał się do porażki w referendum nad jego planem reformy konstytucji, a następnie zapowiedział poddanie się do dymisji. Euro spadło o 1,4%  do 1,0505$, tym samym spadając poniżej 1,5 rocznego minimum 1,0518. Euro spadło o ponad 1%, w jednym punkcie do 118.70 jenów, przed ustabilizowaniem się na poziomie około 119.70 jenów. Również w stosunku do funta brytyjskiego waluta spadła więcej niż 0,7% do 0.8315.

Dzisiejsze ważne dane makro: 
Poziom indeksu opartego na dyfuzji badanych menedżerów zakupów w sektorze usług w Wielkiej Brytanii wynosił 54.5, obecnie prognozuje się zmianę do 54.2.
Poziom indeksu opartego na dyfuzji badanych menedżerów zakupów, z wyłączeniem przemysłu wytwórczego w Stanach Zjednoczonych wynosił 54,8, obecnie przewiduje się spadek do 55,3.

euro1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...