Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 6.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolar australijski obniżył się we wtorek, po tym jak na comiesięcznym spotkaniu politycznym, Bank Rezerwy Australii pozostawił stopy bez zmian. Wartość waluty australijskiej zmieniła się z $0.7452 na $0.7477, po czym spadła do $0.7414. Bank Rezerwy Australii utrzymał stopę rezerw gotówkowych na rekordowo niskim poziomie 1,5%. Jeden z ekonomistów stwierdził, że oświadczenie to podkreśliło połączenie ekonomii z ostrożnością wokół pracy, wzrostu i inflacji. Australijskie kontrakty rządowe futures  były bliskie wielomiesięcznych minimów 98.040. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Różnica między wartością towarów importowanych i eksportowanych w omawianym miesiącu w Kanadzie wynosiła -4.1B, obecnie prognozuje się -2.1B.
  • Zmiana wartości inflacji skorygowana o wszystkie towary i usługi wytworzone przez gospodarkę w Australii wynosiła 0,5%, ale przewiduje się zmianę do 0,2%.

dolar.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...