Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 14.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość rubla rosyjskiego spadła w środę, kiedy ceny ropy zmalały. Rynek nastawiony jest na wzrost stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych. Rano rubel był o 0,3% słabszy w stosunku do dolara i osiągnął wartość 60,75. Stracił również 0,6% w handlu z euro, za które trzeba zapłacić 64,76. Cena ropy Brent zmalała o 0,8%, obecnie za baryłkę należy zapłacić 55,3$. Inwestorzy są pewni, że Rezerwa Federalna podniesie stopy procentowe o 0,25 punktów procentowych do 0.50-0.75 procent. Rosyjski indeks akcji również uległ niewielkiej zmianie w środę. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana liczby osób pobierających zasiłki dla bezrobotnych  w poprzednim miesiącu w Wielkiej Brytanii wynosiła 13,3K, prognozowano spadek do 6,2K, ale najnowszy wynik wskazał 2,4K.
  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym w Stanach Zjednoczonych wynosiła 0,8%, obecnie prognozuje się 0,3%.
     

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...