Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 15.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiński juan spadł do najniższego poziomu od ponad ośmiu lat, w przeciwieństwie do ogólnie silniejszego dolara. Wartość waluty wzrosła po podniesieniu przez Rezerwę Federalną stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych. W dodatku przewiduje się kolejne podwyżki i to wcześniej niż się spodziewano. Inwestorzy powiedzieli, że Bank Centralny Chin ustawił znacznie silniejszy średni kurs juana niż się spodziewano. Ludowy Bank Chin ustanowił kurs referencyjny na poziomie 6.9289 za dolara, słabszy niż przy poprzedniej poprawce 6.9028. Inwestor z Szanghaju stwierdził, że popyt na zakup dolarów jest dosyć duży, ale ogromne chińskie banki oferują duże ilości dolarów w okolicach 6.9340, aby uniknąć nadmiernego spadku juana. 
*Ludowy Bank Chin steruje kursem juana, codziennie ustalając kurs referencyjny/środkowy, który może wahać się o +/- 2 punkty procentowe. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w łącznej wartości sprzedaży z uwzględnieniem inflacji na poziomie detalicznym w Wielkiej Brytanii wynosiła 1,9%, ale prognozuje się spadek do 0,2%. 
  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Stanach Zjednoczonych wynosiła 0,4%, obecnie przewiduje się 0,2%.

juan.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...