Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 16.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro, funt i jen odzyskały nieco grunt wobec dolara w piątek, po spadkach nawet 3%, w reakcji na dalszą perspektywę podnoszenia stóp procentowych przez Rezerwę Federalną w Stanach Zjednoczonych. Rynek oczekuje, że przed końcem roku wartość dolara wzrośnie. Zarówno jednak jen jak i euro odrobiły nieco straty i były przedmiotem obrotu o nawet 0,2-0,3% wyżej. Za euro należy zapłacić  1.0438$, z kolei jen kosztuje 118.37 za dolara. Strateg z banku w Kopenhadze stwierdził, że to był bardzo pracowity tydzień, ale zdziwiłby się gdyby wartość euro spadła poniżej 1.04$. 

Dzisiejsze ważne dane makro: 

  • Raport roczny odnośnie wydanych  pozwoleń na budowę nowych mieszkań podczas poprzedniego miesiąca w Stanach Zjednoczonych wykazał 1,26M, ale prognozuje się zmianę do 1,24M.

euro.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...