Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 2.01.2017

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość dolara amerykańskiego spadła we wtorek, ale waluta zaliczyła czwarty rok zysków z rzędu w stosunku go koszyka głównych walut. Indeks dolara DXY zyskał około 3,7% w ciągu roku. Indeks wzrósł aż o 7,1% w czwartym kwartale. Niektórzy analitycy twierdzą, że tendencja wzrostowa dolara pozostanie również nienaruszona w tym roku. Marshall Gittler stwierdził, że wiele zależy od tego jak prezydentura Donalda Trumpa i chińska ekonomia się ułożą. Dzisiaj indeks dolara zmalał o 0.38 do 102.290 , tym samym opuścił 14-letnie maksimum, które osiągnął dwudziestego grudnia. Indeks wzrósł o 0.18 w stosunku do jena – 116.74. Euro wzrosło 0.39 w stosunku do dolara 1.0529$.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Poziom indeksu dyfuzji na podstawie przebadanych menedżerów zakupów w przemyśle wytwórczym w Chinach wynosił 50.9, obecnie nie prognozuje się zmiany.  

dxy2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...