Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 9.01.2017

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juan chiński lekko osłabił się wobec dolara w poniedziałek, po tym jak Bank Centralny ustawił słabszy kurs środkowy, kierując się zeszłotygodniową zmiennością. Poniedziałkowy oficjalny punkt środkowy prowadzony przez Ludowy Bank Chin, został ustalony na poziomie 6.9262 za dolara. Poprawką były 594 pipsy, lub 0,86%,  to największy jednodniowy skok procentowy od czerwca. Piątkowa poprawka wynosiła 6.8668 za dolara. Indeks juana wyniósł w piątek 95.25 i jest to poziom najwyższy od lipca 2016 roku (notowania z chińskiego systemu CFETS).
*Ludowy Bank Chin steruje kursem juana, codziennie ustalając kurs referencyjny/środkowy, który może wahać się o +/- 2 punkty procentowe. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym w Australii wynosiła 0.5%, obecnie prognozuje się spadek do 0,4%. 
  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Chinach wynosiła 2,3%, przewiduje się jednak obniżenie do 2,2%. 

juan.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

×
×
  • Create New...