Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 11.01.2017

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolar wzrósł w stosunku do jena w środę, ale pozostał stabilny wobec koszyka głównych walut. Dolar amerykański ogólnie zyskał od czasu wyborów prezydenckich, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych w listopadzie. Inwestorzy oczekiwali, że wygrana Donalda Trumpa zwiększy inflację i podniesie stopy procentowe. Jednakże więcej wątpliwości, które pojawiły się w ostatnich tygodniach sprawiły, że inwestorzy zwracają uwagę na to co prezydent mówi na temat handlu i stosunków z Chinami. Indeks dolara był na niemal stałym poziomie 102.04. DXY wobec jena wzrósł o 0,1% do 115.92. Wartość euro wynosi 1,0556 $.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w łącznej wartości skorygowanych o inflację produktów wytwarzanych przez producentów w Wielkiej Brytanii wynosiła -1%, następnie prognozowano wzrost do 0,6%, ale aktualny odczyt wskazał 1,3%.
  • Zmiana liczby baryłek ropy naftowej, która trzymana była w ekwipunku przez firmy handlowe w minionym tygodniu w Stanach Zjednoczonych wynosiła -7,1M, obecnie prognozuje się wzrost do 0,9M.

jen.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...