Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 12-06-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteśmy już po spotkaniu z Trumpa z Kim Dzong Un. Szczyt polityczny nie wykazał znacznej zmienność na rynku i należy obecnie zająć się kolejnymi wydarzeniami. Przed nami kilka istotnych publikacji i zwiększona zmienność.

10:30 Bezrobocie W. Brytania

11:00 Zew Indeks

14:30 Inflacja USA

Debata w parlamencie brytyjskim związana z Bretix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla funta najbliższe dwa dni zapowiadają się bardzo ciekawie. Z jednej strony mamy publikację bardzo ważnych danych o bezrobociu i inflacji a z drugiej dwa dni pracy brytyjskiego parlamentu w sprawie Bretix. Zmienność z pewnością będzie podwyższona i możemy się spodziewać dużych przeskoków ceny. 

Mój scenariusz który obrałem sobie kilka tygodni temu nie pozostaje zmieniony. Suprise index jest nadal na niskich poziomach a funt jest znacznie wyprzedany. Wejść będę szukał w momencie pojawiania się dobrych  danych i wspierających GBP.

Nie będę zmieniał kierunku inwestycji w momencie gdy będą przychodzić negatywne informacje tylko raczej wycofywał się z zajmowanych pozycji. Wolę zachować jeden scenariusz niż potem latać za ceną jak pies za ogonem.

Ilość wydarzeń w tym tygodniu jest na tyle bogata, że jeszcze znajdzie się okazja do tego, aby zająć dobra pozycję i wykonać udany trejd w tym tygodniu, jeżeli mój scenariusz nie potwierdzi się.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...