Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Riddle

Dzienniczek ucznia

Recommended Posts

Martwisz mnie kolego Riddle oj martwisz... patrząc na te wyniki i wiedząc czym grasz - strasznie boję się o te wszystkie cudowne strategie i systemy... poważnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwisz mnie kolego Riddle oj martwisz... patrząc na te wyniki i wiedząc czym grasz - strasznie boję się o te wszystkie cudowne strategie i systemy... poważnie ;(

tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwisz mnie kolego Riddle oj martwisz... patrząc na te wyniki i wiedząc czym grasz - strasznie boję się o te wszystkie cudowne strategie i systemy... poważnie ;(

tzn.?

TZN że pinbary outside inside bary i kij wie co jeszcze średnio jest dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek - choć może inaczej powiem - to nie dla mnie... albo inaczej jeszcze - Wiem jak gra Riddle - wiem że jest to dobre ... na historii ale na real jak widać nie działa... jak to zilustrować.. gdzie tego przyczyna... coraz częściej wydaje mi się że sl rzędu 100 pips (Co lekko psuje RR:))+ jakieś konkretne miejsce to dobry pomysł ... ale to tylko moje odczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieracie od razu na świecy odbijającej ?

Ja nie :D ja uważam że wole grać na RR 1:4-5.... jakoś spokojniej się czuje wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artur, spokojnie, tak duże minusy to tylko zaluga jeszcze jak widac słabej psychiki, powinno być 1-2 wejscia max, a byly po 3, co do samego sposobu gry mysle, ze zbyt powierzchownie go przeanalizowalem, a wejscia z konca zeszłego miesiaca oraz pierwsze wejscie z bierzacego dały mi zbytnią pewność siebie.

Nemesis nie wiem czy to co napisał Artur odzwierciedla to czym gram ( nie znam/ stosuje takiego nazewnictwa) ale jeżeli tak to moge powiedziec ze zazwyczaj nie gram odrazu na odbijajaca swiece, tzn schodzę na nizszy tf zazwyczaj m15 i patrze jak cena reaguje na dany poziom, jezeli widze tam przesłanki to wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może opisz tutaj cały system, krok po kroku (najlepiej w osobnym topicu), a jak będziesz widział sygnał to napisz do mnie na gg i go przeanalizuje czy rzeczywiście jest :) i wtedy razem coś pokombinujemy.

jestem codziennie od 8 do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój trading się troszkę uspokoił co na razie przynosi mi korzyści ale przyjdzie i czas na SLa i mam nadzieję, że dobre samopoczucie, które mi teraz towarzyszy wytrzyma ten upadek.

Odnośnie dziennika, z pewnością nie jest on tym czym chciałem żeby był na początku drogi, w tym momencie jest uproszczony do maksimum heh, z pewnością osoby go przeglądające nie wynoszą z niego nic pozytywnego no chyba, że tą moją uporczywość w dążeniu do celu.

Wejść ostatnio jest stosunkowo mało, i nie powinno mi sprawić dużego problemu wrzucenie jakiegoś wykresu z widocznym chociażby miejscem wejścia, SL i TP. Na początek starczy i może wywoła jakie komentarze i ruch w dzienniku, bo czasem miło jest tu zobaczyć nie swoje posty ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje 5 ostatnich wejść, co od razu rzuca się w oczy przedwczesne zamykanie pozycji i marnowanie szansy dużo większego zysku, ale nad tym już pracuje :)

gu.gif.09ff995695b2f3184f64708b3db8f8d5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Odnośnie dziennika, z pewnością nie jest on tym czym chciałem żeby był na początku drogi, w tym momencie jest uproszczony do maksimum heh, z pewnością osoby go przeglądające nie wynoszą z niego nic pozytywnego no chyba, że tą moją uporczywość w dążeniu do celu.(...)

Osobiście wierzę, że to właśnie ta uporczywość pozwoli nam któregoś dnia cofnąć się o wiele wpisów w tył i stwierdzić, że odnosisz sukces, mimo początkowych trudności!

Zastanawia mnie tylko jedno - czemu nie zmienisz zachowań, skoro przypuszczasz, iż to właśnie przedwczesne działanie eliminuje dodatkowe zyski?!

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie tylko jedno - czemu nie zmienisz zachowań, skoro przypuszczasz, iż to właśnie przedwczesne działanie eliminuje dodatkowe zyski?!

Hm mój system uległ małym zmianom i właśnie ostatnie zagrania są jego skutkiem, a dokładnie 4 ostatnie wejścia. Wiem już co muszę zrobić żeby nie marnować okazji a w miarę szybko uciekać z pogarszającej się pozycji, zobaczymy jak wyjdą kolejne zagrania i czy będę umiał swoje założenia wprowadzić w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na kolejne statystki...

Ogolna liczba wejść: 22 ( 5 mniej niz w zeszlym miesiacu)

Zyskowne (% całości): 8 (36.36%)

Stratne (% całości): 14 (63.64%)

w tym miesiącu zanotowałem zysk w wysokości: 11.061%

OSK: -46,528%

Gdyby nie ten rajd w dół na początku miesiąca to byłoby dość ciekawie.

Jest to drugi miesiąc który udało mi się zamknąć na plus w czasie trwania dziennika.

Może uda się sprawić sobie jakiś prezent na święta w postaci przynajmniej 47% zysku na koniec grudnia, ale to takie marzenia ;-)

Ale jak powiedział mi ktoś mądrzejszy ode mnie "lepiej mierzyć wysoko i chybić, niż nisko i trafić" a forex jest właśnie miejscem, w którym nie powinniśmy się ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę ze statystykami się pospieszyłem, nie myślałem, że poniedziałek okaże się tak owocny. Wczoraj +3.016% czyli listopad zamknięty na +14%.

Dzisiaj zamknięta wczorajsza pozycja, wliczana już do obecnego miesiąca +6.965%

OSK: -36.547%

7.gif.e12dc0e529b48d8350907bab4b36b448.g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...