Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

propan600

Admiral Markets - AM Opinie

Recommended Posts

Admiral jest stosunkowo nowym brokerem (u nas) i osobiscie nie mam o nim zdania. Nie wiem czy ktos z forum ma u nich real. Wydaje sie naprawde w porzadku. Niech topic zostanie a z czasem moze ktos kto ma u nich real napisze pare slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma tam konto,support mówi że bardzo dobry maja,wszystko po polsku,niskie spready,zero problemów,można się dużo nauczyć od nich przy rozmowach tel. ogólnie same plusy.

Sam zakładam tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawości wszedłem na ich stronkę, założyłem jakieś konto i lipa, za kazdym razem jak w coś kliknę to każe mi podawać znowu login i hasło. Jak jest po polsku to ma byc po polsku a nie polsko-angielsku... jak dla mnie to www im wręcz nie działa. Logo firmy i podlinkowane pod "http://" - koniec. Ja to uważam za brak profesjonalizmu - lepiej w ogole było nie podlikkowywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od czwartku mam tam wrzucona kase . Uwarzam ze bardzo powaznie do tego podchodza. Niema rekwotowan co sekunde. Wplacamy kase normalnie na polskie konto (mnie to kosztowalo 50 gr) nastepnie oni sobie to przewalutuja na USD lub EUR. Przelew szedl 2 dni - wszystko wporzadku jak narazie. Jezeli bedzie cos nie tak napisze.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam u nich konto.

Ponizej przestawiam kilka spraw zwiazanych z AM, o ktorych sie dowiedzialem na wlasna reke:

WYPLATY:

5pln za wyplate w PLN

10pln za wyplate w EUR

50pln za wyplate w USD

przewalutowanie po kursie z danego dnia wg. tabeli banku SEB (bank ten obsluguje AM)

US:

AM nie informuja US odnosnie zarobkow/strat ale pracuja nad arkuszem, ktory bedzie wyliczal wszystko za nas jezeli wrzucimy do niego detailed statement. Do tego pod koniec roku ich ksiegowa za drobna oplata przygotuje wszystko co bedzie nam potrzebne, aby sie rozliczyc.

KNF:

AM nie podlega nadzorowi KNF maja siedzibe poza granicami PL, lecz pracuja nad paszportowaniem licencji i tym samym zgodnie z zasadami UE ich licencja bedzie wazna takze w PL.

SWAPY:

Swapy naliczane sa o godzinie 1:00 naszego czasu.

MINUSY:

czasami padaja serwery i jest chwilowy problem bo nie mamy dostepu do naszych pozycji.

DODATKOWE:

AM nie inwestuje pieniedzy, ktore sa u nich deponowane. Pieniadze na kontach nie podlegaja operacjom over-night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na AdmiralMarkets, konto live, wszystko jest OK- żadnych problemów.

Polecam, szczególnie że wpłata na konto z polskiego banku nic nie kosztuje (przy wpłacie np. na Marketive to jest przelew za granicę- czyli ok 30-40zł).

No i trading od razu na MT4 :-)

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Z czasem edytuje mój pierwszy wpis w tym temacie i dodam szczegółowe info od A do Z - odnośnie tego brokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila mialem 4-5 DC ;/, mam nadzieje ze juz sie to nie powtorzy :)

Admiral Markets, Ocena: 6 na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram u tego brokera. Oprócz rzeczy i spraw które już tutaj wypisaliście można dorzucić to że jest u nich Admiral Club. Tutaj krótki opis z ich strony:

W swej działalności Admiral Markets zawsze kierował się współpracą z Klientem opartą na długofalowych relacjach. Dlatego też mamy przyjemność zaoferować Państwu jedyny w swym rodzaju program partnerski Admiral Club™. Każdy z Inwestorów korzystających z usług Admiral Markets ma możliwość zapisania się do Klubu, a co za tym idzie czerpania dodatkowych korzyści z bycia Klientem naszej firmy. Będąc zarejestrowanym członkiem Admiral Club™ inwestorzy zdobywają punkty według poniższego schematu:

• 1.0 Lota (100 000 jednostek waluty bazowej) = 100 pkt.

• 0.1 Lota (10 000 jednostek waluty bazowej) = 10 pkt.

System bonusowy wyrażony jest w punktach, które dopisywane są do konta Inwestora po każdej dokonanej transakcji. Klient dostaje 100 punktów za otwarcie pozycji wielkości 1 Lota (100 000 jednostek waluty bazowej dla Forem lub 1000 akcji dla CFD), bądź 10 punktów za obrót 0,1 Lota (10 000 jednostek waluty bazowej dla Forem lub 100 akcji dla CFD). Każdy Inwestor po rejestracji w Klubie otrzyma kartę Admiral Club™, którą będzie mógł aktywować w panelu administracyjnym swojego konta.

W chwili zdobycia odpowiedniej liczby punktów bonusowych Kient ma możliwość ich wymiany na nagrody przedstawione na stronie www.admiralmarkets.pl

Warunki przystąpienia do programu Admiral Club™

Aktualni i nowi Klienci, którzy już posiadają konto w Admiral Markets, ale nie przystąpili do programu wcześniej:

1)

• Przystąpienie do programu bezpłatne;

• W chwili przystąpienia do programu Klient otrzymuje 500 pkt.

2)

• Przystąpienie do programu – 99 USD;

• W chwili przystąpienia do programu Klient otrzymuje 2000 pkt. + konto bonusowe wielkości 100 USD.

Byli uczestnicy seminariów, którzy otrzymali certyfikat Admiral Markets:

• Przystąpienie do programu bezpłatne;

• W chwili przystąpienia do programu Klient otrzymuje 1000 pkt. + konto bonusowe wielkości 300 USD.

A nagrody są co by nie mówić ciekawe, tutaj link

http://www.admiralmarkets.pl/?p=2475

Oprócz tego można jeszcze dorzucić to że prowadzą seminaria ( niestety na żadnym jeszcze nie byłem ) ale uważam że jest to ważne i istotne. Jedyną wadą jaką zauważyłem jest właśnie to o czym pisaliście. Czasami pada serwer ale najprostszy sposób żeby sobie z tym poradzić to poprostu zmienić go na inny.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu właśnie rodzi się problem...

... wielu początkującym graczom przydałby sie np taki HP-ek wiesz szaleją po 0,1 bo nie jest ważne to czy pozycja wejdzie czy nie ważne ze punkty się zbierają na koncie. I tu jest największy błąd. Gracz na rynku forex musi zdać sobie sprawę iż nie tędy droga. Podobna sytuacja ma miejsce w każdym konkursie. Zagrywki za 30 % konta nie przekładają się na to, co można stracić grając w taki sposób realnym kontem.

Kazdy musi sobie uświadomić iż naliczane punkty za otwarcie pozycji nie są najważniejsze, bo przecież na każdą z tych nagród można zapracować na forex sumiennie przestrzegając reguł własnego systemu dającego profit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą Youri, ale mi wydaje sie że to przecież nic takiego złego. Wiadomo że nie będzie się otwierać pozycji za 8 lotów a potem od razu sie jej zamykać z powodu naliczania punktów. Pozatym ludzie którzy chcą zarabiać na tych punktach po prostu muszą zrozumieć że robią źle ( że na dłuższą metę stanie sie to nieopłacalne i zbyt ryzykowne ). Każdy musi kilka razy się potknąć żeby zrozumieć. Forex nas utrzymuje, nie punkty i programy partnerskie. Lecz mimo wszystko jest to dobry trick marketingowy ze strony AM. Sporo osób może sie na to nadziać, trudno. Za to te osoby które grają sumiennie według systemu mogą co jakiś czas odebrać sobie nagrode i to jest w tym fajne ( o to mi chodziło ). To tyle.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admiral Markets udostępniło Poradnik Inwestora, który znajduje się tutaj:/ Poradnik Inwestora /

"Lektura Poradnika umożliwi poszerzenie wiedzy na temat funkcjonowania globalnego rynku walutowego oraz stanowi znakomite wprowadzenie do dalszej pracy nad doskonaleniem umiejętności inwestowania na światowych rynkach finansowych."

Zapraszam do zapoznania się z niniejszym Poradnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedzę już w sumie ok 2msc na AM i jestem bardzo zadowolony, wszystko chodzi tak jak powinno,

wszystkim chętnie polecam tego brokera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z AM juz okolo 3 miesiecy. Jestem bardzo zadowolony zlecenie wyplaty z rana - popolundiu pieniadze na koncie. Wplata w PLN sami robia przewalutowanie.

Bardzo polecam wszystkim ktorzy zaczynaja tego brokera , jezeli czegos sie nie wie mozna zadzwonic i wszystko wytlumacza .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dorzucę jeszcze słówko od siebie, oprócz pełnej rzetelności, doświadczenia (bo bądź co bądź na rynku są długo - tylko na polskim od teraz) trzeba im przyznać profesjonalizm i uczciwość. W momencie padaczki servera (co podkreślają, że nie jest tylko ich winą), dokonują przywrócenia stanów kont sprzed padaczki, jeśli nastąpiły nie kontrolowane tranzakcje.

Poza tym - bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admiral Markets przy ewentualnych "padaczkach" (jak to określił Anir) często rozstrzyga sprawy na korzyść klienta - to się ceni.

Przykładem innego rozstrzygania spraw (na niekorzyść) może być nasz rodzimy Dom Maklerski/Broker, któremu nie będe robił antyreklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda.

AM to jeden ze zdecydowanie bardziej wartych polecenia Brokerów na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio ktoś na pewnym chacie podsunal temat : " Że AdmiralMarkets , jeżeli zbierzemy grupkę ludzi i dogadamy sie z nimi - da mniejsze spready < czyli lepsze warunki tradingu"

Czy to jest prawda jest taka możliwość ??

Pozdrawiam

Tomasz Kapuściarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się:

1. I tak mają bardzo konkurencyjne spready

2. Muszą na czymś zarabiać

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zwykła plotka. Admiral Markets ma klientów, którzy w pojedynkę operują większymi kwotami, niż taka ewentualna grupa ludzi z chata, wobec których (operujących większymi sumami) takie obniżenie spread'ów byłoby nie fair.

Zawsze można pytać... ale nie wydaje mi się, żeby sie zgodzili :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi ;) ostatnio byłem na płatnym szkoleniu gdzie gość przed tymże szkoleniem,zadzwonił do organizatorów i zapytał się czy może wpaść za darmo ,no i się zgodzili :) Jako ludzie przedsiebiorczy powinnismy zawsze pytać,myśleć,jak zrobić coś taniej lepiej ,a najlepiej za darmo,bo przeciez nie chodzi o to zebysmy wydawali kupe pieniedzy teraz,tylko mieli tą kupe troche później .

Pozdrawiam ciepło

Nikodem Niklewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to zwykła plotka. Admiral Markets ma klientów, którzy w pojedynkę operują większymi kwotami, niż taka ewentualna grupa ludzi z chata, wobec których (operujących większymi sumami) takie obniżenie spread'ów byłoby nie fair.

Też mi sie tak wydaje. Bez przesady że jakichś kilkudziesięciu ludzi mogłoby zmienić warunki tranzakcyjne. Nawet gdyby mocno prosili to jest jednak broker! Robią niesamowite pieniądze i posiadają tysiące klientów, to nie są jakieś przelewki itp. Moim zdaniem nie ma szans na coś takiego.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...