Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Schowki ogrodowe - porządek w ogrodzie na pierwszym miejscu!

Recommended Posts

Schowki ogrodowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o ład i porządek w swoim ogrodzie. Schowki pozwalają na zebranie wszystkich narzędzi w jedno miejsce i uporządkowanie ich. Dzięki temu można zabezpieczyć je przed działaniem wilgoci, ochronić przed ewentualną kradzieżą i zapomnieć o bałaganie. Narzędzia, maszyny, meble ogrodowe i drewno na opał – wszystko znajdzie się pod ręką!

Drewnopodobne schowki na narzędzia

Co ważne, schowki są nie tylko funkcjonalne. Wyglądają również estetycznie i bez problemu można dopasować je do stylu, w którym został wykonany dom. Jedną z najpopularniejszych ostatnio propozycji są schowki drewnopodobne. Dzięki nim Klienci nie muszą martwić się impregnacją drewna, które wraz z upływem czasu i tak staje się ostatecznie bure. Wzmocniona konstrukcja z profili zamkniętych, poziomy panel i blacha drewnopodobna to rozwiązanie trwałe i estetyczne.

Schowki ogrodowe – zagospodarowanie

Oprócz wyglądu zewnętrznego istnieje również możliwość zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej, decydując się np. na półki, które z pewnością ułatwią rozmieszczenie przedmiotów. Można stawiać na nich rzeczy, które wciąż znikają z pola widzenia. Przydatne okazać się mogą także pudełka do przechowywania drobiazgów oraz wieszaki i haki na ścianie, na których wiesza się podręczne i najczęściej używane narzędzia np. sekator.

Pozostając przy temacie schowków, warto w tym miejscu wspomnieć także o schowkach na śmieci. To rozwiązanie daje pewność, że nikt obcy nie podrzuci nam swoich odpadów. Można zdecydować się na całe wykonane z blachy lub takie z elementami siatki, która zapewnia swobodny przepływ powietrza.

Schowek ogrodowy to strzał w dziesiątkę dla każdego prawdziwego ogrodnika oraz majsterkowicza. Zapewnia ład i porządek, a dzięki różnorodności pokrycia także spójność architektoniczną.

-----

Marek - blaszaki.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...