Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Zjazd traderów - nieoficjalny

Recommended Posts

Rozmawiałem dzisiaj online ze znajomym traderem i wspominałem o pewnym zjeździe jaki miał miejsce jakieś 2 lata temu. Jako grupa znajomych z polskiego czatu Marketivy zebraliśmy się i zorganizowaliśmy spotkanie, na które zjechaliśmy się z całego kraju.

W sumie było nas mniej niż 10 osób, gdzie w każdego intencji było zorganizowanie sobie dojazdu na miejsce spotkania. Widząc się pierwszy raz na oczy, dołączaliśmy do siebie w różnych województwach by razem dotrzeć do celu (tak było m.in. w moim przypadku).

Kosztami był:

- dojazd na własną rękę

- nocleg

- żywność

- alkohol (jeżeli ktoś preferował)

Wynajęliśmy pokoje w domku-rezydencji, gdzie poza ogólnym salonem było zadaszone miejsce na grilla ze stołami na których rozłożyliśmy się ze sprzętem (stworzyliśmy swego rodzaju outdoor trading room :-P).

Wspominam wyjazd bardzo miło. Akurat w moim przypadku wyglądało to tak, że koszt wyjazdu zwrócił mi się dzięki wspólnemu tradingowi.

-----------------------------

Zmierzam do tego by zorganizować coś podobnego, gdzie wszyscy razem moglibyśmy się spotkać w jakimś terminie w wakacje. Byłoby to spotkanie nieformalne (nie związane z działalnością Trader Team).

Ze swojej strony zająłbym się wszelkimi sprawami organizacyjnymi oraz przygotowałbym może nawet jakieś mini-szkolenie (jeżeli byliby chętni).

Ten topic to jedynie zapytanie kierowane w Waszym kierunku, aby wspólnie pomyśleć nad:

- ciekawym wypoczynkiem

- spotkaniem ludzi dzielących te same pasje

- wspólną nauką

etc.

w postaci jednego zjazdu organizowanego w te wakacje.

Czy jesteście zainteresowani? Jeżeli tak, to odpowiadajcie w tym temacie!

*Zapytanie kieruję do wszystkich użytkowników forum zarówno tych nowych, jak i starych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Ja powiem szczerze pisze sie na takie spotkanie , ale wszystko tak naprawde zalezy od miejsca jak i od ceny "dojazdu" :) Ja musze jechac autobusem lub czyms bo prawka jeszcze nie mam ;)

Bardzo dobry pomysl , mam nadzieje ze bedzie duzo wiecej chetnych niz 2 lata temu

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Zgłaszam swoją gotowość :)) Jak najbardziej jestem za! Bardzo miło byłoby się spotkać - porozmawiać , wymienić doświadczenia no i oczywiście wspólnie się pobawić :)))

Mam propozycję, żeby każdy ustalił jakie miesiące wchodzą w grę ( myślę o wakacyjnych miesiącach a więc sierpień/ wrzesień) - jeśli chodzi o mnie to oba miesiące mi pasują.

Lokalizacja? - jak DENON wspominał - centrum Polski, żeby każdy miał "blisko"

Miejsce - Jakakikolwiek domek ( pensjonat) z WiFi , myślę, że każdy będzie z laptopem - a trading LIVE najwięcej uczy :)))

PS. Jeśli pomysł wypali to chętnie pomogę zarówno w organizacji, jak i każdym innym elemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym bywalcem tego forum, choć przyznam się że ostatnio zaniedbałem to forum (odwiedzanie go). Może Rafał kojarzy mnie, a może nie :P W każdym bądź razie popieram takie coś i zależnie od miejsca/kosztów/czasu itp itd jestem jak najbardziej ZA. Z chęcią mógłbym przedstawić/wyjaśnić też swoje sposoby na forex, a nóż komuś się przyda.

Pozdrawiam i jestem na tak!!

Ps. Wrzesień mile widziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że uczestniczyłem w powyższym spotkaniu. Dużo mi ono dało (zarówno od strony wiedzy, znajomości jak i próby własnych sił 0;))) ...).

Z chęcią bym się pisał na taki wyjazd, ale muszę wcześniej wiedzieć kiedy on miałby miejsce. Po prostu dochodzą mi pewne obowiązki i musze sie jakoś wstrzelić 0;)

Będę śledził ten wątek, niczym obserwator 0;)

na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, warto sie nad nim powaznie zastanowic, ja na ten moment nie jestem w stanie udzielic konkretnej odpowiedzi ale bede sledzil watek i licze ze zjazd spotka sie z duzym odzewem w czego konsekwencji zglosi sie kilka-kilkanascie chetnych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :-D

Ciekawy pomysł na pogłębianie wiedzy jak i poznanie osób którzy mają podobne zainteresowania. Ogólnie mówiąc jestem ZA :-) , a czas pokaże jak się to wszystko dalej potoczy, zapewne dojdzie do skutku, największym problemem jest chyba ustalenie terminu, ale taki problem to nie problem.

Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznań, Łódź z takich większych miejscowości w centralnej Polsce. Warszawę bym raczej skreślił ze względu na wysokie ceny noclegów itd. Najlepiej jakieś mniejsze miejscowości w obrębie tych dużych, gdzieś na jeziorkiem + finałowy grill ;d no i oczywiście hot spot

Osobiście niemalże każdy termin mi odpowiada, a tak na początek zaproponowałbym 14-15 sierpnia, gdzie w pt "praca" z rynkiem, a w sobotę imprezka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogłyby być okolice Łodzi ale osobiście miałbym chyba najdalej :-P Bardziej odpowiadałoby mi miejsce chociaż o 100km na północ (nic konkretnego).

Najlepszym rozwiązaniem byłaby nawet jakaś mała wioska w której jest ośrodek świadczący usługi noclegowe. Ostatnim razem wybór padł na "Leśny Dworek" w Cisowie ale ta opcja z góry odpada (nie mam zamiaru jechać przez całą Polskę :lol: )

Osobiście byłbym za miejscem podobnym do tego dworku - może i nie ma jeziora, morza czy gór ale jest dobra miejscówka. Głównie chodzi mi o zadaszony spot na grilla choć z tego co pamiętam problem był z netem i tylko bezprzewodówki śmigały (sprawdźcie na fotkach). Tego typu miejsce z hot spotem byłoby chyba najlepszą opcją.

Zalecam szukanie ewentualnych możliwych miejsc i wklejanie linków w tym topicu. Będziemy mogli ustalić wtedy termin po uprzednim telefonie do wybranego ośrodka z zapytaniem o wolne miejsca. Im szybciej tym lepiej, dlatego czekam na Wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miałbyś najdalej to nie wiem :P hektar i ja miałbym :) ale co tam - poznać gościa co wprowadził mnie w fx - tzn dał mi pierwsze kroki w tym - takie solidniejsze :) to i za Wawe bym pojechał :) A pojechać aby dowiedzieć się czegoś nowego co można by dokoptować do swojego systemu - poezja :)

Najlepiej tak jak Rafał mówi - gdzieś na uboczu, nie w mieście.. jak mam wjechać do centrum jakiegoś miasta (ostatnio Toruń) to mnie szlag trafia - 45 minut na moście w Toruniu .... a fe..

Co potrzebujemy ustalić:

1. Dokładna lokalizacja (gdzie chcemy się spotkać)

2. Czas (jaki miesiąc)

3. Na jak długo :)

Jakaś ankieta może ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło :->

Ankieta może nie być najlepszym rozwiązaniem przy trzech punktach jakie chcemy ustalić.

a.d.1. Jak już pisałem - jestem za obojętnie jakim miejscem minimum 100km na północ od Łodzi :-P

a.d. 2 Myślę, że sierpień byłby odpowiedni. Najlepszym rozwiązaniem będzie ustalić w jakim okresie są wolne terminy do wynajmu (pamiętajmy, że będzie nas minimum kilka osób) i wtedy wg. tego ustalać konkretną datę.

a.d 3 Uważam, że tak 3 dni to minimum.

Proponuję zacząć od miejsca. Piszcie swoje typy (może być kilka linków do miejscówek). Jak każdy coś wrzuci to będzie łatwiej wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy typ to Ośrodek Wypoczynkowo-Wędkarski Angelzentrum 35km od Torunia.

Ceny nie znam ale powinna być przystępna, gdyż tym też się głównie kierowałem (po zdjęciach), abyśmy mogli wszyscy sobie na to pozwolić. Ośrodek wygląda na normalny, bez ekstrawagancji.

Podstawowe opcje są zapewnione:

- internet w pokoju

- łazienka w pokoju

- grill, miejsce na ognisko, zaplecze kuchenne

dodatkowo:

- atrakcje wodne

- boisko i ping pong

- parking strzeżony

Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Ślesin, o ktorym mowa na stronie jest w wojewodztwie wielkopolskim. 20km od Bydgoszczy jest inny Ślesin.

"Domki położone na terenie ogrodzonym, do Lichenia 10 km, do Kruszwicy 35 km, ciepła woda w Jeziorze Ślesińskim."

Co nie zmienia faktu, ze jest to kolejne miejsce godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze a co wy na spotkanie moze w Łodzi ? - Jest to prawie srodek polski i ludzie z polnocy maja blisko i ludzie z poludnia maja blisko ( W tym przypadku ja jestem ze slaska ).

Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jadącego z Trójmiasta 5h autem nie wydaje się najciekawszym pomysłem, lecz to już było.

Konkrety Tomku (przykładowe miejsce), wtedy będziemy w stanie pójść dalej z planowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez jestem za. Mysle, ze to swietny pomysl. Nie wiem czy bede mogl dolaczyc do was bo to juz bedzie po urlopie ale jesli bede mial mozliwosc to zprzyjemnoscia to uczynie.

Chcialbym tutaj tez zapytac sie czy ktos z was wybiera sie na Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odra. Jesli tak to mozemy juz za tydzien wspolnie napic sie chlodnego pifka i pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Czas na konkrety. Podajcie miejsca, gdzie chcielibyście się udać. Poczekamy 1-2 tyg. na propozycje. Jeżeli się nie pojawią, to zajmę się organizowaniem konkretnego miejsca oraz daty zjazdu.

Takie rozwiązanie oznaczać będzie brak możliwości ingerowania w szczegóły organizacyjne, które aktualnie są możliwe do przedyskutowania.

Zachęcam do kontynuowania dyskusji! Taki zjazd może okazać się ciekawym przeżyciem :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy typ to Ośrodek Wypoczynkowo-Wędkarski Angelzentrum 35km od Torunia.

Ceny nie znam ale powinna być przystępna, gdyż tym też się głównie kierowałem (po zdjęciach), abyśmy mogli wszyscy sobie na to pozwolić. Ośrodek wygląda na normalny, bez ekstrawagancji.

Podstawowe opcje są zapewnione:

- internet w pokoju

- łazienka w pokoju

- grill, miejsce na ognisko, zaplecze kuchenne

dodatkowo:

- atrakcje wodne

- boisko i ping pong

- parking strzeżony

Co Wy na to?

Ta propozycja najbardziej przypadla mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Wasze zainteresowanie opadło. Szkoda bo planowałem przygotować dla Was darmowe koszulki TT :mrgreen:. Dla niektórych została już tylko końcówka wakacji, choć przyznam, że sam mam ostatnio dużo pracy związanej z Trader Team oraz rozwojem osobistym.

Pewnie nici już ze spotkania w te wakacje ale jak dla mnie, to taki zjazd może się odbyć w dowolnym terminie.

W razie czego - pozostawiam temat otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wypadłem, bo mi się ktoś urodził i zostałem tak pochłonięty, że aż zapomniałem. Sytuacja się troche stabilizuje (ustabilizowała juz wlasciwie) i teraz mam wiecej czasu. Dla mnie termin jest kazdy dobry o ile nie koliduje z innym zaplanowanym spotkaniem. Wiadomo, że najlepsze były wakacje ze względu na pogodę i czas, ale jeszcze długo powinno być ciepło a czas, to mozna spokojnie sobie wygospodarowac. Przecież studia dopiero w pazdzierniku 0:)

W razie czego, kontaktujcie sie ze mna przez maila czy gg, tak bedzie lepiej 0:) To się tyczy głównie Denona 0:) Jakbym zaś zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypadłem, bo mi się ktoś urodził i zostałem tak pochłonięty, że aż zapomniałem. (...)

W razie czego, kontaktujcie sie ze mna przez maila czy gg, tak bedzie lepiej 0:) To się tyczy głównie Denona 0:) Jakbym zaś zapomniał.

A.d.1 Gratulacje !!!

A.d.2 Ok. W razie czego będę się kontaktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...