Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Sygnały - zaprzestanie prac

Recommended Posts

Staraliśmy się ostatnio stworzyć dla Was nowe usługi - Sygnały Forex i Sygnały GPW, które miały polegać na umożliwieniu osobom zainteresowanym dostępu do naszego dziennika inwestycji.

Przez ostatnie 2 miesiące zatrudniliśmy trzech wykonawców, lecz nie udało się uzyskać rozwiązań, które by nas satysfakcjonowały. Temat był tak absorbujący, że mimo tak sporego zainteresowania z Waszej strony, zdecydowaliśmy się zrezygnować z dalszych prac i skupić na naszych podstawowych działaniach.

Nasz styl inwestycyjny, stosowany system i strategia okazały się sporym problemem, jeżeli chodzi o rozwiązania techniczne i wymagałyby bardzo drogich rozwiązań, które nie dość, że byłyby trudne do automatyzacji - tak, aby każdy otrzymywał poprawne informacje w odpowiednim czasie - to jeszcze podniosłyby znacząco cenę końcową, co nie byłoby atrakcyjne dla żadnej ze stron.

Na dzień dzisiejszy wstrzymujemy się z owym projektem, lecz nie wykluczamy tego, że w przyszłości wrócimy do tematu, gdyż chcielibyśmy aby inni też mogli (przynajmniej pasywnie) towarzyszyć nam w sukcesach rynkowych.

Nic nie jest jednak do końca stracone - to, że nie możemy udostępnić dziennika inwestycji nie oznacza, że nie możemy nauczyć Cię jak radzimy sobie z rynkiem.

Po aktualne produkty i usługi firmy Trader Team zapraszamy do SKLEPU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...