Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Dział GPW

Recommended Posts

Ostatnimi czasy mamy do czynienia ze sporym wzrostem zainteresowania inwestycjami na GPW. O tyle o ile inwestowanie na rynku terminowym (instrumenty pochodne) ma swoich zwolenników bez względu na sytuację panującą na rynku, to akcje zostają przez wielu zapominane w okresie bessy (jest to uzasadnione).

W ostatnich tygodniach mieliśmy do czynienia z poprawą nastrojów, która towarzyszyła wzrostowi cen akcji notowanych na WGPW oraz większości giełd światowych. Okazuje się, że pojawia się coraz więcej okazji do zarobku nie tylko na rynku terminowym na którym zazwyczaj okazji nie brakuje ale także na inwestycjach w akcje zwykłe.

Naszym zadaniem - inwestorów czy spekulantów jest bycie tam, gdzie pojawia się okazja do zarobku. Wiem co mówię, gdyż udało mi się skorzystać na temacie, który opisuję. Nie powinniśmy się ograniczać do jednego rynku, a już na pewno nie powinniśmy blokować możliwości wymiany poglądów między uczestnikami, zarówno rynku giełdowego jak i OTC (pozagiełdowego jakim jest Forex). Osobiście nigdy nie przywiązywałem znacznej wagi do tego na jakim rynku operuję do momentu, aż wszystko idzie zgodnie z planem.

Przechodząc do sedna sprawy – postanowiliśmy uruchomić nowy dział traktujący o GPW, który będzie rozwijany wraz z pozostałą częścią forum. Pragniemy, aby to forum było miejscem spotkań wszystkich uczestników rynków finansowych, co miejmy nadzieję sprowadzi się do poprawy wyników finansowych każdego z nas.

Jeżeli chodzi o mnie, to od początku kariery giełdowej nie stawiałem sobie ograniczeń co do rynku, którego mogę być uczestnikiem i mam nadzieję, że Wy też nie będziecie sobie stawiać. Jako, że zależy nam na wspólnym rozwoju – mam nadzieję, że ten dział się Wam spodoba.

Obiecuję, że dział ten będzie sukcesywnie zapełniany wartościowymi informacjami :->

Zapraszam zatem wszystkich do brania udziału w tematach znajdujących się zarówno w omawianej jak i każdej innej części tego forum.

Serdecznie pozdrawiam i życzę ogromnych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...