Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Płatności

Recommended Posts

Dostępne płatności na BetOnMarkets:

1. Przelew bankowy (bank wire)

Klikamy w górnym menu w "cashier" (kasjer), a następnie w "deposit" (depozyt).

Pojawia się nam metoda płatności, którą wybraliśmy przy rejestracji.

Klikamy w "bank wire".

Po kliknięciu widzimy dane banków w Polsce. W przypadku gdy ich nie ma, wybieramy "Poland" z pola "Select your location" (zaznacz swoje miejsce zamieszkania).

W polu "Please select deposit currency" możemy wybrać walutę którą chcemy zdeponować, z tym, że dla naszego kraju możliwe są tylko przelewy w Euro. Dlatego pozostawmy to pole bez zmian, ewentualnie wybierzmy Euro, gdy nie jest wybrane.

Pole niżej "Bank wire" wybieramy do którego banku chcemy przelać pieniądze. Na chwilę obecną jest to Bank Pekao oraz Bank Zachodni. Po wyborze banku poniżej pojawiają się jego dane, które należy wykorzystać przy przelewaniu pieniędzy.

Reference number (tytuł przelewu)

Bank name (nazwa banku)

Bank account name (nazwa konta w banku)

Bank address (adres banku)

Bank country (kraj banku)

Currency (waluta)

Bank account no (numer konta na ktore należy przelać pieniądze)

IBAN no (numer IBAN)

Bank SWIFT (BIC) code (kod SWIFT banku)

Najniższa kwota jaką możemy przelać do 25EUR, najwyższa 1.000EUR. Gdy chcemy zrobić większy przelew, musimy kliknąć w "alternative bank details" i zrobić przelew do zagranicznego banku, max 100.000EUR.

Przy depozycie nie płacimy prowizji, natomiast podczas wypłaty wynosi ona 15USD.

Przelew powinien "iść" maksymalnie 5 dni, jednak w ciągu 1-3dnia w większości przypadku zostanie on zaksięgowany na naszym koncie na BetOnMarkets.

Ze względu na zbyt długi okres trwania przelewu, osobiście polecam inną metodę, a mianowicie Moneybookers.

2. Moneybookers - wirtualna portmonetka

Wchodzimy na stronę http://www.moneybookers.com gdzie wybieramy język polski (górny prawy róg).

Będąc na stronie głównej klikamy w "Rejestracja".

Wypełniamy wszystkie niezbędne pola. Jako walutę proponuję polskiego złotego.

Gdy wszystkie pola wypełnimy prawidłowo, powinniśmy otrzymać maila w celu potwierdzenia rejestracji.

W otrzymanym maili znajduje się link aktywacyjny, który należy kliknąć. Chwilę potem zostaniemy przeniesieni na stronę internetową w celu dalszej rejestracji.

Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy w "dalej", a w następnym oknie potwierdzamy wszystkie wcześniej wpisane dane oraz zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem.

Po poprawnym zarejestrowaniu, zostaniemy przeniesieni na stronę główną, gdzie możemy zweryfikować swój adres zamieszkania oraz dodać konto bankowe. Dzięki tym rzeczom możemy zwiększyć swój limit na koncie, który na początku wynosi ok. 4.000PLN.

W celu zasilenia konta klikamy w "wpłata" i widzimy możliwe metody płatności. Najbardziej polecane są natychmiastowe transakcje oferowane przez: mBank, Inteligo, PKO BP, Bank Zachodni WBK, PeKaO oraz inne banki oferujące szybkie przelewy internetowe.

Tym sposobem możemy bardzo szybko zasilić nasze konto na BetOnMarkets (BOM), gdzie czas jaki musimy poświęcić na wszystko wynosi ok 10 min.

Gdy już dokonamy wpłaty na nasze konto na Moneybookers, musimy jeszcze zasilić konto na BOM. Logujemy się na BetOnMarkets i klikamy w Cashier (kasjer), a później Deposit (depozyt).

Z listy wybieramy pierwszą pozycję z brzegu: Moneybookers, a następnie podajemy e-mail na jaki zarejestrowaliśmy się na Moneybookers oraz podajemy kwotę wraz z walutą jaką chcemy wpłacić.

Klikamy w "submit" (potwierdź) i zostajemy przeniesieni na stronę logowania w Moneybookers. Podajemy swoje hasło, a po logowaniu potwierdzamy przelanie określonej wcześniej ilości pieniędzy. Gdy wszystko wykonaliśmy poprawnie, powracamy na BOM i możemy zacząć zawierać zakłady.

3. Credit Card (karta kredytowa)

Wchodzimy do Kasjera (cashier), a później "deposit" (depozyt).

Wybieramy z listy jaką kartę kredytową posiadamy. Po kliknięciu w daną kartę, możemy zostać poproszeni o podanie numeru telefonu do potwierdzenia. W tym przypadku klikamy w menu i wybieramy Poland +48, a następnie podajemy numer komórki, na który dostaniemy wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w następnym okienku. Gdy wszystko zostanie zatwierdzone pojawia się menu dokonania płatności za pomocą karty kredytowej.

Podajemy następujące dane karty:

Card number (numer kart kredytowej)

CV2 number (3-cyfrowy numer zabezpieczający, na odwrocie karty powinien być na samym końcu numeru karty)

Expiry date (data ważności karty)

Amount (kwota oraz waluta)

Gdy wszystkie dane podaliśmy prawidłowo oraz nasza karta zostanie zaakceptowana, zostanie ona obciążona odpowiednią kwotą.

4. Pozostałe metody płatności

Metody te są praktycznie nie używane przez polskich klientów BOM. W momencie, gdyby jednak ktoś chciał z nich korzystać oraz miałby z tym jakiekolwiek problemy, to proszę o zapytanie, a na pewno udzielę odpowiednich wskazówek

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...