Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Forex Chat

Recommended Posts

Na platformie Marketiva dostępny jest forex chat dla polskich inwestorów walutowych. Żeby móc korzystać z chatu wystarczy założyć konto na http://www.marketiva.com/, a następnie zainstalować platformę na komputerze.

Po zalogowaniu się na platformie, w prawym górnym rogu szukamy zakładki "Discussions", później klikamy w "Groups" i wybieramy Poland, następnie pojawi się nowy przycisk z polskim chatem.

Zapraszam wszystkich do dyskusji na żywo z innymi inwestorami.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym akurat chatu na marketivie nie polecal, jedynie oglupic moze....ten pisze sell, inny buy, a kolejny mowi ze trzeba czekac..., poczatkujacym odradzam, a reszta pewnie zna i wchodzi czasem zeby sie posmiac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wchodzę z przyzwyczajenia, czasami można o konkretach pogadać, z tym, że udziela się może 3-4 użytkowników ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem użytkownikiem Poland Goup na Marketivie - jeśli się nie mylę to - już od ok. 3 lat.

Prawdą jest to co napisał Riddle, że kanał ten potrafi czasami człowieka ogłupić. Nie widzę jednak powodu dla którego ktoś miałby inwestować wg. sygnałów z chatu, gdzie ludzie je wystawiający są najczęściej na podobnym poziomie zaawansowania jak odbiorcy tych właśnie sygnałów.

Co do samych konwersacji, to chat może być kolejnym miejscem w którym można spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowy element rozrywki, który towarzyszy czytaniu niektórych wypowiedzi jest moim zdaniem jedynie wartością dodaną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...