Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Konkurs "Wygraj Ebooka''

Recommended Posts

Wraz z Nemesisem postanowiliśmy utworzyć konkurs, który miałby na celu zwiększenie ilości materiałów związanych z inwestowaniem, jakie mieszczą się na Forum Trader Team.

Zatem do końca tego miesiąca 3 osoby, które napiszą najciekawsze posty na temat inwestowania, będą mogły wybrać sobie po jednym ebooku z naszego sklepu.

Poniżej prezentuję regulamin konkursu:

1. Posty kwalifikujące się do konkursu muszą być w formie artykułu/wypracowania.

2. Posty kwalifikujące się do konkursu muszą być zgodne z tematyką działu w jakim zostaną umieszczone.

3. Każdy może dodać dowolną ilość postów, które będą brały udział w konkursie.

4. Treść zawarta w danym artykule/wypracowaniu musi być autorstwa użytkownika dodającego post.

5. Każdy post zgodny z regulaminem konkursu, który zostanie dodany przed 30.09.2009r. będzie brany pod uwagę przy typowaniu zwycięzców.

6. Użytkownicy dodający posty nie muszą zgłaszać swojego uczestnictwa w konkursie.

7. Posty będą oceniane głównie pod względem merytorycznym.

8. W skład jury odpowiedzialnego za wytypowanie zwycięzców konkursu wchodzą: Marek Matuszek (Nemesis) oraz Rafał Jaworski (Denon).

9. Posty dodane przez członków jury nie biorą udziału w konkursie.

10. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w pierwszym tygodniu października.

11. Administracja forum zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w regulaminie konkursu przy jednoczesnym zapewnieniu, że konkurs będzie miał swoje rozstrzygnięcie (3 najlepsze artykuły na pewno zostaną nagrodzone ebookami).

Do zapoznania się z nagrodami odsyłam tutaj

Najwspanialszy wydaje się fakt, że każdy autor przystępujący do konkursu poza szansą na zdobycie nagrody, może przyczynić się do poszerzania wiedzy związanej z inwestowaniem przez innych użytkowników forum.

Właśnie w tym celu tworzymy to forum - aby nieść pomoc innym!

Serdecznie zachęcam wszystkich użytkowników do brania udziału w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12. Poza artykułami/wypracowaniami będziemy zaliczać do konkursu także odpowiednio opracowane:

- analizy

- komentarze

- prognozy

- sygnały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawą zależność. W ciągu 5 dni temat został przeczytany przeszło 200 razy, a liczba nowych postów, jakie pojawiają się na forum znacząco spadła :-/.

Jestem pewny, że większość z Was ma coś ciekawego do przekazania innym. Dzielić można się zarówno przemyśleniami, jak i samymi suchymi faktami. Wszystko zależy od Waszej weny.

Raz jeszcze zapraszam wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie :-> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powyższa wypowiedź sprawiła, iż zaczęliście pisać, ale bardzo cieszy mnie fakt Waszego uczestnictwa.

Wszyscy którzy nie zdążyli do tej pory wrzucić losu do urny konkursowej w postaci napisanego artykułu - mają nadal szansę na wygraną ;-). Konkurs będzie trwał jeszcze prawie tydzień, dlatego zapraszam serdecznie do rywalizacji z innymi autorami.

Pióra w dłoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu:

Pierwsze miejsce: piru16 za: Analizę GBP/USD

Bardzo ładnie zrobiona analiza techniczna powiązana z analizą fundamentalną.

Drugie miejsce: Riddle za: Post o Świętym Graalu

Podkreślenie, że system transakcyjny to MY sami.

Trzecie miejsce: boby_fischer za: Przygotowanie teoretyczne a doświadczenie

Jeżeli chcemy się utrzymać na rynku, musimy bezustannie podnosić swoje kwalifikacje.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i gratuluję zwycięzcom. Mam nadzieję, że coraz więcej będzie się pojawiać tak ciekawych tematów jak Wasze.

Nagrody wybieramy spośród trzech ebooków. Prosimy o informację o wyborze na maila: marekmatuszek[a]traderteam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...