Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

marcon13

Plus500- testowaliście? 50PLN na start bez depozytu

Recommended Posts

Jest to nowa platforma na polskim rynku, jednak prężnie się rozwija.

50PLN bonusu(potrzebna weryfikacja sms) bez depozytu oraz 30% od pierwszej wpłaty.

Zlecenia wchodzą natychmiastowo, platforma nie zawiesza się, spread wysoki depozyt min 200pln.

Platforma wygląda naprawdę zachęcająco

www.plus500.pl

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady naszej grupy:

Przezroczystość – jasno określamy, że klienci otrzymują dokładnie to, za co płacą. Tego oczekujemy od naszych dostawców i to otrzymują od nas klienci.

Profesjonalizm – nasz produkt jest zaprojektowany z większym bezpieczeństwem, który zapewnia sprawny. Tego oczekujemy od naszych dostawców i to otrzymują od nas klienci.

Ludzka strona - platforma Plus500 jest obsługiwana przez dynamiczną grupę programistów. Jak każdy użytkownik notujemy wzloty i upadki, sukcesy i porażki. Nigdy nie trać wiary w siebie, nie zmieniaj zachowania i zawsze idź do przodu. Tego oczekujemy od naszych dostawców i to otrzymują od nas klienci.

Plus500 jest kierowane przez: MeVideoCY Ltd, Larnaca, Cyprus.

A przede wszystkim: "Przezroczystość" :lol:

Nie to, żebym tu jakiś czarny marketing chciał robić, ale nie wszystko złoto, co się świeci. Brak mi informacji kim są, kto sprawuje nadzór nad brokerem, czy środki na rachunkach klienckich są jakoś zabezpieczane itd.

Zarejestrować się, pograć za te dane 50 PLN - dla zaczynających z forexem - każda nauka jest dobra. Ale wpłacać tam kasę?? Hmm... Nie tacy brokerzy się zwinęli (Refco, Crown Forex i pewnie jeszcze paru innych). Zastanówcie się dobrze, nie piszę że to oszuści czy coś, chcę tylko zauważyć, że są na rynku bardziej wiarygodni brokerzy.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalozylem konto u nich ,dostalem 50 zl jednak najmniejsza pozycja tam zmieniala pipsiaka o okolo 1.5zl czyli 0.05 vol , a wiec kilka pipek[z 30 :)] w zlym kierunku i juz jest po gratisowym :) .Można probowac skalpowac dla tych ktorzy lubia , albo ci co nie maja real kont, a chcieliby dostac za free i sprobowac to warto .

Każda inna platforma inna niz MT odrzuca mnie [nie wiem jestem tak jakos sceptycznie nastawiony].Szukaja pewnie jakichs naiwniakow ,ktorzy wplaca kasa,bo zaczynajac nawet przy takiej minimalnej wplacie to ciezko zajechac dalej.Napewno nie jest to broker dla poczatkujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym tu jakiś czarny marketing chciał robić, ale nie wszystko złoto, co się świeci. Brak mi informacji kim są, kto sprawuje nadzór nad brokerem, czy środki na rachunkach klienckich są jakoś zabezpieczane itd. (...) Nie tacy brokerzy się zwinęli (Refco, Crown Forex i pewnie jeszcze paru innych). Zastanówcie się dobrze, nie piszę że to oszuści czy coś, chcę tylko zauważyć, że są na rynku bardziej wiarygodni brokerzy.

Pozdrawiam,

Miałeś dobrego nosa, jeżeli chodzi o tego brokera. Wczoraj w TVN CNBC Biznes można było wysłuchać oświadczenia rzecznika KNF w którym doradza on unikać tego brokera, gdyż nie podlega on żadnemu nadzorowi. Firma Plus500 została niniejszym wpisana na czarną listę KNFu.

Okazało się, że "broker" Plus500 ma trudności z wypłacaniem depozytów, przy czym byli pracownicy owej firmy potwierdzają istnienie szeregu nieprawidłowości w prowadzeniu biznesu przez jego założycieli. Podobno firma zatrudnia do telemarketingu ludzi "z ulicy", jako opiekunów klienta namawiających do skorzystania z oferty ich pracodawcy.

Plus500 okazała się niestety przysłowiową firmą Krzak, której na 100% nie powierzyłbym ani złotówki. W przypadku gratisa w wysokości 50PLN, którym firma stara się przyciągnąć klientów - wątpliwa wydaje się możliwość ewentualnej wypłaty wypracowanych od tej kwoty zysków (nie wspominając już o rzeszy niezadowolonych traderów, którzy nieskutecznie starają się wypłacić pieniądze ze swoich rachunków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ta nagonka- radzę przetestować samemu i wtedy wyrażać opinię czy wypłacają kasę czy nie.

U mnie zawsze wypłacali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie ta nagonka- radzę przetestować samemu i wtedy wyrażać opinię czy wypłacają kasę czy nie.

U mnie zawsze wypłacali

Tylko czy jest sens testować coś, co zostało wpisane przez KNF na "czarną listę" ?

Osobiście bym się bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie ta nagonka- radzę przetestować samemu i wtedy wyrażać opinię czy wypłacają kasę czy nie.

U mnie zawsze wypłacali

Wypowiedziałem się na podstawie informacji uzyskanych z pewnego źródła. Nawet jeśli jest chociażby cień szansy, że dany broker nie jest godny zaufania, to uważam, że przekazanie dalej potwierdzonej informacji jest czymś naturalnym, dlatego też nie widzę nic złego w przestrzeganiu innych, by mieli się na baczności.

Dodatkowo nie mamy niestety pewności czy przykładowo nie jesteś pracownikiem firmy, którą starasz się wybielić. Mogę się oczywiście mylić ale nie spotkałem się jeszczez sytuacją w której użytkownik zakłada konto na forum tylko po to, by stanąć w obronie brokera z czarnej listy KNF.

Tylko czy jest sens testować coś, co zostało wpisane przez KNF na "czarną listę" ?

Osobiście bym się bał.

Popieram.

Nawet jeśli kusiliby jeszcze większym bonusem, niż ma to aktualnie miejsce, to dla zasady nie otworzyłbym u nich rachunku. Nie wspominając już o nowych faktach w sprawie, które świadczą o tym, że właściwe siedzibie firmy władze podjęły działania w celu zatrzymania właścicieli Plus500. Nie wiemy oczywiście jak sprawy się dalej potoczą - możliwe, że nie skończy się na wyrokach, jednak nie zmienia to faktu, że mamy na rynku multum brokerów u których nie ma dylematów przy ocenie ich wiarygodności.

Wiadomo, że każdy decyduje za siebie, jednak forum jest po to, by swobodnie wygłaszać na nim swoje opinie - osobiście skłaniałbym się ku omijaniu szerokim łukiem firmy, której dotyczy powyższy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłem się interesować forexem i nie wiem dokładnie, którą wybrać platformę Testowałem 500Plus, ale to komentażach tutaj przeczytanych jakoś nie za bardzo chcę wpłacić im pieniądze Teraz coś tam robię na GO4X Czy ktoś wie coś o niej? Może ktoś ją testował? Staram się też jakoś połapać na MT4 Może polecicie jakieś inne, pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co zacząłem się interesować forexem i nie wiem dokładnie, którą wybrać platformę Testowałem 500Plus, ale to komentażach tutaj przeczytanych jakoś nie za bardzo chcę wpłacić im pieniądze Teraz coś tam robię na GO4X Czy ktoś wie coś o niej? Może ktoś ją testował? Staram się też jakoś połapać na MT4 Może polecicie jakieś inne, pewne

Aktualnie inwestuję na Oandzie na microlotach (unitach), gdzie testuje swój nowy system na realu. Jestem tam od tygodnia i jak na razie jestem zadowolony, chociaż brakuje platformy do analizy typu MT4. Rozwiązałem to w ten sposób, że analizuje na MT4, a pozycje otwieram na Oandzie.

Na Admiral Markets też nie mam problemów, podobno BossaFX jest w porządku, ale osobiście nie miałem tam konta.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zarajestrowałem się na Oandzie Wygląda dość przystępnie Później sprawdzę BossaFX Dzięki wielkie Warto sprawdziś jak działają platformy, zanim zalokuje się tam gotówkę Ciekawi mnie ten GO4X Nie wiem, na ile jest pewny No nic, może ktoś go stosuje i wie coś więcej niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...