Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

boby_fischer

Przygotowanie teoretyczne a doświadczenie

Recommended Posts

Wykształcenie jest podstawą każdego zawodu! Tak i w tym przypadku aby osiągnać perfekcje i odnieść prawdziwy sukces potrzebna jest głęboka wiedza i duże doświadczenie. Jeśli jeszcze nie posiadasz doświadczenia to zawsze jest dobrze mieć pod ręką kogoś, kto takie doświadczenie juz posiada, gdyż tego nie można się nauczyć z książek!

Prawda jest taka, że posiadając takiego mentora, który potrafi właściwie interpretować każde wydarzenie, proces uczenia się staje się znacznie łatwiejszym, gdyż nie jest się narażonym na tyle niepotrzebnych pomyłek i stresów. Tym sposobem można też skrócić proces uczenia się z kilku lat do nawet kilku miesięcy! Pamiętaj też o tym, że nigdy nie jest się w pełni wykształconym gdyż w podobieństwie do takich zawodów jak lekarze, prawnicy czy architekci, dealerzy giełdowi czy też traderzy handlu walut musza się bezustannie uczyć nowych technologii i metod gdyż realia rynku bezustannie się zmieniają!

Powyżej wymienione punkty są najważniejszymi przeszkodami, z którymi przyjdzie ci się borykać a które musisz przezwyciężyć aby odnieść sukces! Zwróć na to uwagę, że to, z czym będziesz musiał się uporać to nie sama wiedza teoretyczna gdyż tej nie jest aż tyle potrzeba. To, co jest w tym kontekście najważniejsze to wszystkie te psychologiczne aspekty mające związek z naszym charakterem, cechami osobistymi i sposobem postrzegania świata zewnętrznego jak też samych siebie! To właśnie ta mieszanka wiedzy teoretycznej o rynku, doświadczenia i psychologii zadecyduje o twoim

"Być albo nie być"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...