Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

boby_fischer

Podejście do tradingu

Recommended Posts

Musisz się przyzwyczaić do myśli, że w handlu spekulacyjnym nie będziesz wygrywał wszystkich potyczek, i że szansa wygrania jak i przegrania jest czysto statystycznie równa. Umiejętność przeprowadzania większej ilości transakcji na swoją korzyść jest, więc uzależniona od wiedzy i doświadczenia.

Jednakże nawet najlepsi, najbardziej doświadczeni dealerzy tracą na jakimś, nawet dość znacznym) procencie transakcji gdyż nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego.

Wśród zawodowych dealerów osiągniecie np. 80% udanych transakcji jest traktowane jako wręcz rewelacyjny rezultat. Co więc oznacza że, co piąta transakcja to przegrana. Rezultat końcowy, czy też zyskowność nie polega jednakże na procentowej ilości udanych czy też nieudanych transakcji, gdyż nawet 30% udanych transakcji może przynieść wspaniałe zyski, jeśli wielkość każdej wygranej jest znaczna, podczas gdy straty w każdej nieudanej transakcji są minimalne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim mottem przewodnim determinującym podejście do inwestowaniu na rynku forex jest cytat: "Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." - Napoleon Hill.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...