Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy długoterminowe

Recommended Posts

Witam

Za moją namową powstał ten dział ponieważ uważam że jest on bardzo potrzebny, większość traderów gra krótkoterminowo zapominając o długoterminowych trendach, szczególnie że taki trading jest o wiele mniej ryzykowny. Są też pewne mankamenty takiego stylu tradowania jak konieczność ustawiania szerokiego SL co wiąże się z wchodzeniem w pozycje z niskim procentem konta, pamiętajmy że ticki na takich dyferencjałach są rzędu 200-300 pips a przy niektórych parach nawet więcej, lecz zyski z takich pozycji mogą być liczone nawet w tysiącach :D.

Taki dział jest też potrzebny ponieważ wielu graczy nie ma czasu na daytrading i takie analizy przydadzą się w podjęciu odpowiedniej decyzji,będzie też można podyskutować na temat formacji powstałych na takich dyferencjałach czasowych jak i dodać swoje analizy.

Nie zapominajmy też o młodych traderach aby i oni uczyli się cierpliwości w tradingu i aby nie zaczynali tradowania od dyferencjałów od 15min do 1h, bo wiadomo że z analizami na tych przedziałach czasowych nie dadzą sobie rady.

Osobiście będę się starał systematycznie zamieszczać analizy dla kolejnych par lecz zapraszam innych do zamieszczania swoich analiz w oparciu o dyferencjały 1D,1W i 1MN.

pozdrawiam

niespokojny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...