Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Wa$$kII

Naked trading

Recommended Posts

Witam,

Przedstawię moje proste analizy wykresu, które działają na wszystkich TF, ja stosuję od m5 do h4. Na wyższym interwałach robię tylko analizę. Szukam podstawowych formacji flagi, chorągiewek i trójkątów, nie będę o nich pisałem o jest sporo materiałów na ten temat.

Przedstawię mój setup który ostatnio często się pojawia. Trejd z piątku w załączniku. Krótki skalp na 20 pips ponieważ pora nie była odpowiednia.

Układ nad i pod

Wkrótce opiszę więcej formacji PA. Powyższa zdarza się rzadko, ale działa co do kilku pips, używam do tego potwierdzenia na m5

gbpusd.PNG.0b2014399d100f38f51c356050f1b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duży setup szykuje się na usdjpy po 88.20 - 88.00

A mógłbyś go zaprezentować nam ? Bo napisałeś 3 identyczne posty w różnych tematach, które niewiele wnoszą do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest ostateczny cel?

Zarabianie.

Nie znam profesjonalisty który brał by te rysowane trójkąty, kwadraciki na poważnie.

Ludzie. dosłownie wszystko inne tylko nie to. Nie sprawdza się. Szkoda czasu marnować, nerwów i kasy. Nie tędy droga.

Już lepiej tarota postawić aniżeli rysować te trójkąty itp. Sprawdźcie sami. (tylko proszę, jeśli uda Ci się raz, dwa, jeden dzień.... Klikając w ciemno udaje się raz, dwa a nawet i tydzień).

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...