Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nicko13

Ozfx System spolszczony

Recommended Posts

Witam zamieszczam wg mnie bardzo dobry system którego sam używam od wczoraj zrobione +100pips.

System polega na otwieraniu transakcji na interwale dziennym,na nowych świczeczkach otwieranych ok godziny 00:00-1:00. Pozdrawiam

Ozfx PL.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+550 pips najlepsza pozycja,LONG na GBP/AUD +250 pips :) ,prócz tego mam jeszcze otwarte Long na GBP/CAD +100 ,Short na CHF/JPY +12 i long na EURNok +20 który był już co prawda na +70 ale tak sobie sie buja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj sie siedzialem do nocy i zagralem systemem zgodnie ze wszystkimi wskazowkami.

Narazie jednak wszystko jest na - , a jedna pozycja zamknieta przez SL .

Tutaj pozycje ktore mam na godzine 8:50

f688bf3e513c1084.jpg

A tutaj zamkniety SL .

de4f5d7acfa38313.jpg

Chcialbym podkreslic ze nie mowie - system jest nie skuteczny. To jest System Daily ktory moze przynosi zyski.

Osobiscie trzymam jeszcze 2 pozycje i dalej sa na -.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge powiedziec ze w moim przypadku sie nie sprawdzil.

Moze nicko13 poslij jakies screany ?? albo napisz pozycje jakie zawierales. Na dowod ze system dziala ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zyskowny, ale na 1d nie zawsze (nie trafia w tp - bo wejscie w rynek zbyt późno) , gram podobnym systemem na interwale 8h, i sprawdzil sie na kabelku znakomicie :-)

Tylko jedna uwaga autor na blogu pokazuje wejscia troche za wcześnie(czasami) przed zamknieciem swieczki, i np. na gbpusd miał szczęście zamknal pozycje na + (Ja zapomniałem zamknąć na daily i duzo profitu uciekło), potem dane odwróciły trend. Zresztą ozfx jest dobry, ale trzeba zdywersyfikować ryzyko i oprzeć się o dodatkowe analizy, polecam WAT i fibo.

03d1d92a4b243689med.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszlem w pozycje na daily . Lecz wszystkie 3 ktore otworzylem uderzylyw w SL - 150 pipek.

Jak dla mnie system sie nie sprawdzil mam nadzieje ze u was sie sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlem w pozycje na daily . Lecz wszystkie 3 ktore otworzylem uderzylyw w SL - 150 pipek.

Jak dla mnie system sie nie sprawdzil mam nadzieje ze u was sie sprawdzi ;)

Nie chcę uchodzić za osobę, która atakuje, ale każdy system generuje czasem sygnały, które kończą się stratą. Najgorsze co można robić, to porzucać daną technikę od razu po pierwszej porażce. Jeśli chodzi o OZFX, to system ma niewątpliwy potencjał (jeśli ktoś lubi wskaźniki).

System jest bardzo zyskowny w tym tyg przy odpowiednim zarzadzaniu kapitałem dał ponad 600 pipek.

...Nie bardzo rozumiem. 600 pipek to 600 pipek chyba, czy nie? To zasięg złapanego ruchu, a to jak zarządzasz kapitałem, jaki model/metodykę stosujesz wpływa tylko na to ile z takiego ruchu masz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...