Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

ERRIK1979

sposób Imrana Saita czy ktoś stosuje?

Recommended Posts

Witam kolegów forexowiczów.

Na forexie siedzie juz ok 3 lat i ciągle człowiek sie uczy , zwykle ucze sie na błędach ciągle szukam nowych sposobów by ułatwić sobie droge, mam juz za soba rozne rezultaty jednak w dalszym ciągu szukam tego jedynego sposobu a mianowicie mam pytanie do Was co sądzicie o tym w/w sposobie, z góry dziękuje za odpowiedz?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....tez mam w wersji angielskiej niestety.....moze wymienimy sie doswiadczeniami, bądz tez ciekawymi wykresami którymi sie posługujesz , jestem bardziej graczem który uczy sie na błędach gdzie juz kosztowały mnie fortune ale jednak ciągle sie kształce ostatnio jednak duzo zyskuje nowo poznanymi metodami , nie bardzo chce uczestniczyc w dyskusjach na forum poniewaz kazdy ma cos innego do powiedzenia dlatego słucham sie wyłącznie tego co mi przyniesie doswiadczenie, sporo jezdziłem na wykłady ,szkolenia i są bardzo ciekawe...czekam na jakies ciekawostki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...z ciekawosci zapytam skoro tak dobrze analizujesz wykres gdzie jednak w praktyce jest troszke inaczej to miesięcznie jaką ilośc pipsów jestes w stanie ugrac? mam tez dobre sposoby na analizowanie wykresów jednak główną role decyduja tutaj swiece, a co najwazniejsze to psychika, w moim przypadku dziennie ugrywam na H1 ok 20-40 pipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z ciekawosci zapytam skoro tak dobrze analizujesz wykres gdzie jednak w praktyce jest troszke inaczej

Co chcesz przez to powiedzieć ? Bo odnoszę to jako atak na moją osobę za "przechwałki". A co do pipsów to w granicach od -50 do +100 miesięcznie.

Wracając do tematu, na ForexFactory ludzie zachwalają tą metodę, ale jak sprawuję się w praktyce to nie mam pojęcia, bo jeszcze jej nie testowałem. Jak pokuszę się o testy, to z pewnością wrzucę relację do tego wątku.

Odnośnik do tematu na FF: http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=48926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...absolutnie nie atakuje Ciebie !!! az prosze cie nie mysl tak , jestem bardzo wdzięczny za podesłanie wykresów, osobiscie sceptycznie podchodze do wykresów jednak bardziej kieruje sie starym dobrym foreksowskim przysłowiem uwierz ze to działa TREND IS YOUR FREND, zawsze wchodz z kierunkiem trendu!!!!!!!! jak cos to pisz cos nowego....mysle ze 100 pipsów miesiecznie to mało, owszem zalezy jakimi kwotami obracasz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Co chcesz przez to powiedzieć ? Bo odnoszę to jako atak na moją osobę za "przechwałki". A co do pipsów to w granicach od -50 do +100 miesięcznie. (...)

Nie chcę robić offtopa ale...

Sam pamiętam, jak momentami razem robiliśmy nawet ponad tysiąc pipsów kwartalnie (bywało powyżej pół tysiąca miesięcznie), a podajesz tutaj taki mizerny przedział :shock:.

Nie chcę się chwalić za Ciebie, jednak nie musisz być aż tak skromny :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...