Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

gibon93

Btrader

Recommended Posts

Gratuluje wyników, naprawdę imponujące.

Jeżeli chodzi o brokera, to mamy przykład na to, jak unikają oni rozliczeń z klientami. Nie mieli o co się przyczepić, to przyczepili się o scalping. Inną sprawą jest to, że jeżeli mieli oni to uwzględnione w regulaminie to nie możesz mieć do nich pretensji.

Następnym razem radzę rozważniej wybierać brokerów. Jest przecież wielu, którzy uwzględniają scalping, jako dozwoloną formę tradingu (niektórzy nawet się tym chwalą). Myślę, że w większości są to Ci którzy rzeczywiście zarabiają na różnicy kursowej, a nie na niepowodzeniu klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że zanim założył konto to support powiedział, że można skalpować... praktycznie MM może wszystko,a my nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broker typu MM

powiazany z Finexo z tego co sie orientuje ;)

ja kilka razy pytalem sie czy mozna scalpowac znajomy tak samo sie pytal i za kazdym razem byla odpowiedz ze tak

pozniej na koniec wspolpracy gy zapytalem sie czy mozna skalpowac tez napisali ze tak ale jak pokazalem wiadomosc od nich to stwierdzili :

" to chyba jednak nie mozna scalpowac "

pzdr Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok :shock:. Nie przerabiałem jeszcze tego typu problemów z brokerem ale zastanawiam się w takim razie, czy jest jakiś sposób by ukrócić ich działania. Przecież tego typu zagrywki ze strony brokera nie mogą być akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok :shock:. Nie przerabiałem jeszcze tego typu problemów z brokerem ale zastanawiam się w takim razie, czy jest jakiś sposób by ukrócić ich działania. Przecież tego typu zagrywki ze strony brokera nie mogą być akceptowane.

Rynek musi to zdyskontować :) stracą klientów to broker zniknie z rynku. Bo prawnie nie widzę możliwości wygrania z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety chyba sie nic nie da zrobic .

jedynie to zepsuc im opinie na necie ;)

mam nuczke na przyszlosc gry u brokerow typu MM ,zadnych regulacji itp

pzdr Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...