Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Youri

SHI Channel

Recommended Posts

SHI Channel jest wskaźnikiem pokazującym aktualny kanał jakim podąża trend. Wskaźnik najdokładniej działa na świeczkach. Zapraszam do wypróbowania. Idealnie sprawdza się z Bounce System

SHI Channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziala fajnie ale ma drobne wady.

1. nie dziala na niestandardowych interwalach. moze wie ktos czy mozna to zmienic.

2. Zauwazylem ze dosc czesto sie odswierza. jest to zaleta ale i takze wada. Ja gdy go stosuje rysuje kanaly trendu pokrywajace sie z jego liniami. Jak on sie zmieni wtedy widze co sie dzieje, bo potrafi w jednej chwili pokazywac jedno a za chwile co innego jakis chwilowy trend by pozniej po jego przebiciu powrocic spowrotem do tego co bylo wczesniej.

pozdr.

exodus24 :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej samemu rysować linie trendu i kanały bo często w tego rodzaju wskaźnikach jest tak jak pisze exodus24 czyli szybko się zmieniają i odświeżają. W mojej opini to taki wskaźnik jest bezużyteczny, chyba że dla prawdziwych leniuchów którym nie chce sie samemu porysować ( a to przecież fajna sprawa umieć to robić ).

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam ale i tak zawsze rysuje sobie zeby sprawdzic czy ten kanal rzeczywiscie tam powinien byc a nie,że jest inaczej wyrysowany przez wskaźnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku używałem, ale im dłużej jestem na forexie tym całkowicie zrezygnowałem z tego :) i teraz wszystko sam rysuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...