Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

stefan01

[inna] Strona dla początkujacych

Recommended Posts

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony hugeprofits.eu Znaleźć tam można omówienie podstawowych tematów związanych z rynkiem walutowym. Strona jest młoda, więc z każdym dniem może pojawić się coś nowego. Zapraszam do częstych odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Pozwole sobie sie tu "wcisnac", bo majac juz pewne doswiadczenie z poczatkujacymi, zdaje sobie sprawe jak potraficie bladzic, dlatego chcialam was zaprosic na mojego bloga, na ktorym zamieszczam wsparcia i opory: http://lucy90210.blog.interia.pl/ , mysle ze przydadza wam sie bardzo i zamiast grzebac po wskaznikach i szukac cudownego systemu na waszym miejscu skupilabym sie raczej na czystym wykresie i podstawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powiedziane ;). Dla mnie giełda, szczególnie nasza rodzima, jest za mało dynamiczna z mierną płynnością i bardzo przeciętnymi platformami oferowanymi przez nasze DM, gdzie oferowane narzędzia są na ogół słabe.

Forex daje większe możliwości. Czy jest prostszy? A co jest prostsze? Matematyka czy j. polski? Dla jednych to, dla drugich tamto ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...