Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

poland_forksgroup

[komercyjna] Zapraszamy do współpracy NYSE

Recommended Posts

Forksgroup oraz Star Alliance Capital One zapraszają do współpracy utalentowanych i nastawionych na sukces day-traderów z Centralnej i Wschodniej Europy do pracy na NYSE, NASDAQ, AMEX i innych światowych giełdach.

Proponujemy najlepsze na dzień dzisiejszy warunki dla zdalnego tradingu.

Traderzy działające na europejskich giełdach, Forex itd., oraz wszyscy amatorzy tradingu mogą spróbować swoich sił na Wall Street.

Trader obraca akcjami samodzielnie z domowego biura, czas pracy niereglamentowany, nie ma żadnych ograniczeń. Targi w czasie rzeczywistym odbywają się w czasie pracy NYSE - poniedziałek-piątek, 9:30-16:00 (15:30-22:00 czasu polskiego). Rezygnacja z kontraktu jest możliwa w każdej chwili według życzenia tradera. Nie pobieramy żadnych procentów z zysku. Zysk trader wypłaca z konta raz na miesiąc.

Zapewniamy bezpłatnie: dostęp do NYSE, profesjonalną platformę Blackwood Pro, Market Maker (ECN), notowania NYSE Nasdaq Level 1, NYSE openbook, BATS book, DirectEdge book.

Opłacamy wszystkie usługi giełdowe, proponujemy lewar 1:20 (minimalny depozyt 2500 USD), nie pobieramy % od lewarku. Na początku każdy kandydat przechodzi okres próbny w kategorii B (account z lewarkiem 1:20). W przypadku stabilnej pozytywnej dynamiki, trader otrzymuje propozycję przejścia do kategorii A (account jest zasilany wyłącznie pieniędzmi firmy). Żeby opanować strukturę NYSE rekomendujemy na początku grać w trybie DEMO. Bezpłatnie zapewniamy materiały pomocnicze i konsultacje fachowców.

Doświadczenie w tradingu 2-3 lata oraz dobra znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem. Jak również własny stabilny system obrotu akcjami. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, ale ważne jest doświadczenie oraz chęć opanowania specyfiki amerykańskiej giełdy.

Pytania i szczegóły: Poland@forksgroup.com

PS Ponieważ firme rozpoczęła rekrutację od Europy Wschodniej, www w języku polskim bęzie dostępne od 14 czerwca

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...