Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy USD/JPY

Recommended Posts

Dzisiaj nastąpiły pierwsze spadki od pięciu dni, które dość szybko zostały zniwelowane. W dalszym ciągu czekam na powrót do trendu wzrostowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po słabszych danych z rynku Japonii (wzrost <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=263" title="produkt krajowy brutto - pkb">pkb</a> o 0,3% zamiast prognozowanych 0,7%) spodziewam się powrotu do trendu wzrostowego, dodatkowo sytuacja techniczna również na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurs przebił na chwilę ostatni szczyt, czekam teraz na kontynuowanie wzrostów, co przybliży mnie to otwarcia długiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nastąpiły spadki, które spowodowały, że wykres kilku ostatnich świeć przybrał postać poziomą, dodatkowo wszystkie trzy średnie kroczące również są poziomie. Ciągle czekam na powrót do wzrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak zdecydowania rynku trwa już kilka dni, lada chwila spodziewam się wybicia w którąś ze stron, najlepiej jeżeli nastąpi wystrzał w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwujemy właśnie mocniejszy ruch w dół, a przed kursem dwa bliskie dołki, które jak zostaną przebite, to będę spodziewał się dalszych spadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie weekendowej kurs otworzył się z luką, jednocześnie przebijając dołki o których ostatnio wspominałem. Przebicie dołka z 4 lutego przyczyni się do dalszego pogłębiania spadków na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj luka została już odrobiona, a najlepszym rozwiązaniem byłby powrót do trendu wzrostowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się w końcu wybicia w górę, przez co rośnie szansa powrotu do trendu wzrostowego i zajęcia przeze mnie długiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątkowa świeca zamknęła się formacją odwrócenia trendu, natomiast aktualnie tworząca się sprawia wrażenie chęci wybicia w górę. Dla przypomnienia - na tej parze interesują mnie tylko długie pozycje.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczyna się korekta ostatnich wzrostów, jej przebieg może zadecydować o tym, czy wrócimy do wzrostów lub dalej będzie niepewna sytuacja na tej parze.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocne spadki i zatrzymanie się na jeden pips przed poziomem wsparcia z trzeciego marca, powoduje, że sytuacja na tej parze w dalszym ciągu jest niepewna, dlatego przez najbliższy czas nie będę tutaj nic otwierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięcie skupu aktywów przez FED przyczyniło się do wybicia w górę z dolnego poziomu konsolidacji, jednak w dalszym ciągu znajdujemy się w jej widełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu kurs "stoi" w miejscu, z tendencją do wybicia w górę, co jest mocno przeze mnie preferowanym kierunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj utworzyła się kolejna świeca z minimalnym korpusem, a dzisiaj rynek znowu nie wykonuje żadnych konkretnych ruchów, niebawem zobaczymy mocne wybicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piąty dzień mizernych ruchów, a ostatni raz podobną sytuację mieliśmy ponad dwa miesiące temu, która zakończyła się ostrym ruchem w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...