Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

orzel33321

Co myslicie o rzadzie?

Recommended Posts

Witam

Moim zdaniem ten rząd jest do "bani" !

Wczoraj podwyższyli podatki a jutro emerytury + afera z krzyżem (ładne rzeczy nam się w kraju dzieją) i czy jest w tym coś pożytecznego dla zwykłego obywatela. Oglądałem na Tvn 24 wypowiedzi Tuska mówi że wie że ten 1% podatku dla "biednej" (nie wiem jak to ująć) polskiej rodziny może dużo znaczyć . Gdyby żył albo wiedział jak się żyje w takiej rodzinie to by mu nawet do głowy nie przyszło żeby podwyższać podatek, dodał jeszcze że na chleb, mleko itp. podatek zmaleje tylko o ile?? tego już nie powiedział :-/ , a w rzeczywistości to pewnie tylko obiecanka cacanka .

Bład tez jest w tym że za dużo ludzi jest zmanipulowana mediami (mało kto ma własne zdanie) i sami tworzymy takie rządy smutne ale prawdziwe niestety...

Od razu mówię że nie chodzi w temacie o to żebyście komentowali moja wypowiedź tylko wyrażali swoje odczucia na temat władz. Wolne państwo wolna dyskusja :arrow:

Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten jeden procent jakoś specjalnie nie nadszarpnie kieszeni, jednak mogli iść w stronę obniżania wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nie interesować, w końcu żyjemy w tym kraju i każda ich decyzja nas dotyczy... Zgadzam sie jeden procent nie ważne ale wydatki na kancelarie przede wszystkim jeszcze obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę, że jakoś tragicznie nie jest choć z drugiej strony jestem za absolutnym sprywatyzowaniem i postawieniem na rozwój jednostki. Jestem za niskimi podatkami oraz dobrowolnymi ubezpieczeniami. Niech oddadzą kase która nam zabierają z podatków i sami sobie wybierzemy u kogo i za ile się za nie ubezpieczymy. Zbierają pieniądze to wielkiego wora a zapominają, że każdemu z tego wora należy dac :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...