Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

propan600

Broker zabezpieczający luki

Recommended Posts

Czy ktoś zna brokera działającego na polskim rynku, który zabezpiecza luki powstałe na początku tygodnia? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma takiego, który zabezpieczałby duże transakcje. Chodzi mi o pozycje niewielkie - np. 0.1 lota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o gwarancje SL w luce? Jeśli tak to nie ma takiego (polskiego) brokera, a jeśli zapytasz o zagranicznego to powiem, że takiego, któremu byłbym gotowy powierzyć swoje pieniądze, również nie ma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz w przypadku Admiral Markets AS, gdyż temat luk przestał mnie jakiś czas temu interesować, jednak w przypadku gdy korzystałem jeszcze z usług AM Ltd, to uzyskałem informację zwrotną jakoby otwieranie/zamykanie tzw. "pozycji na luki" było moim ryzykiem i broker nie widzi przeciwwskazań do ich realizacji.

W tamtym czasie nie miałem problemu z realizacją nawet jednego zlecenia obronnego, co jest bardzo ciekawe chociażby z uwagi na fakt, iż pozycje były zdecydowanie o wiele większe od wspomnianego mikrolota.

Napisz do AM i zapytaj się ich bezpośrednio jak teraz podchodzą do omawianej sprawy. Nie jesteś pierwszą osobą zainteresowaną tego typu tematem, dlatego też myślę, że nie będzie to nic dziwnego i przynajmniej upewnisz się jak to wygląda w przypadku tego konkretnego brokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu gwarantowali wykonywanie zleceń w luce, jednak już nie. Z resztą logiczne wydaje się, że zlecenia mogą (a raczej tylko wtedy im się to może opłacać) realizować tylko po rynkowych/istniejących cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jednak pamiętam jak było swojego czasu i sam się dziwiłem z takiej a nie innej realizacji owych zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...